Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En reagalom tenyleg tul??

En reagalom tenyleg tul??

Figyelt kérdés

Parommal az elobb vesztem ossze mert szerinte tul reagalom a baba temat. Regota terveztuk hogy szeretnenk babat es meg is beszeltuk hogy ebben az evben elkezdjuk a probalkozast. Ma kozoltem vele hogy meggondoltam magam a bizonytalan helyzet miatt.

Tudjuk mi folyik a szomszedban( Ukran-Orosz haboru)

Honnan tudni nekunk mikor kell menekulni innen? Terhesen hova mennek ha arra kerulne sor? Igazabol en is nagyon szeretnek babat de nem akarom veszelybe sodorni mar a terhesseg alatt.

Ti be mernetek ezt most vallalni?


2022. márc. 5. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Háború alatt is születtek gyerekek.


Mindig lesz valami

Járvány, magas árak, ect..

2022. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igy van a magas arak meg csak most jonnek. Tudom hogy szulettek gyerekek de szerintem ha van meg valasztasi lehetoseg akkor inkabb kesobbre hagynam ezt. Parom szerint ez hulyeseg.
2022. márc. 5. 18:55
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Én igen. Tökéletes pillanat nem lesz, váratlan helyzetek bármikor adódhatnak (sajnos).

Persze, ha rövidtávú veszély van (betegség, hitel lejárta, mittudomén), az más kérdés, de egy háborúnak a végét várni, ami a szomszéd országban van és ki tudja, mikor lesz vège... Nem tudom, én nem ehhez kötném. Nem ideális nyilván, de a világháborúk alatt, a fronton is születtek gyerekek, egy teljes generáció felnőtt.

2022. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Párodnak van igaza.

Ukrajna nem nato tagállam, könnyű megtámadni.

Magyarország nato tagállam és a nato, aminek háromszoros hadiereje van az oroszhoz képest bármelyik tagállam támadása esetén szétbombázza az oroszokat, nem akarják ezt ők sem.

2022. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a media is annyit ijesztgeti az embereket mar. En nem is az ukranoktol tartok hanem az oroszoktol…. Igaz tokeletes pillanat nincs mert az eletben barmikor adothat barmi… csak igy elore felni hogy mi is jarhatunk rosszul mert a szomszedba vagyunk… nem igazan megnyugtato.
2022. márc. 5. 19:04
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Tökre túltolod. Ráadásul ahogy olvasom, még terhes sem vagy, mi rá a garancia hogy teherbe esel 1,2 honap alatt? Lehet fél év vagy több is kell, addig lehet covid 6949392. Hullám és a háború is véget érhet (adná az ég)
2022. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy annyira nem is szeretnél még gyereket mint hiszed, ami teljesen rendben van. Ha nem állsz készen jobb, ha megmondod a párodnak és nem valamire fogod rá, amihez semmi közünk. A távol keleten évtizedek óta van háború/vallási háború/emberirtás, az nem zavar?
2022. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
En megertelek. Nagyon szeretnek gyereket, igaz, nekem nem az elso lenne, megsem erzem ugy a jelenlegi helyzetben, hogy ennek most lenne itt az ideje, pedig hosszu ideje almodozom rola, a nevet is kivalasztottuk mar. Akarmeddig nem varnek, de egy fel evig meg igen.
2022. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Valameddig várnék. Nemsokára elesik Ukrajna, utana megnyugszanak az oroszok. Pár hét.
2022. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!