Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért erősödik újra az ovuláci...

Miért erősödik újra az ovulációs tesztem? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


Ma vagyok a 20. ciklus napon. 7 napos volt a menstruációm már a 8. nap el kezdtem tesztelni mert nem tudom pontosan mikor van ovulációm.

Általában 30 napos a ciklusom. De mióta próbálkozunk a baba projectel azóta nagyon változó.

A 17. ciklus napon délelőtt, tojásfehérjés nyákom volt és fájt a hasam. Az volt a legerősebb teszt. De most úgy látom megint elkezdett erősödni. Tudom hogy a 17.-e nem volt pozitív. De akkor voltak tüneteim. Jelenleg nem értem hogy akkor miért erősödik?



2022. márc. 8. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt egyik sem pozitív.
2022. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbalkozik a szervezeted. Nem volt peteéresed ez alapjan még.
2022. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Jól irod, 17.en lehetett peteeresed reggel, foleg, hogy tuneteid is voltak. Hanyas teszt, 25os? Mensi kozeledtevel erosodhet a teszt, nohet az lh szint, ha teherbe estel akkor is nohet az lh szint. Úgyhogy igazából nem jelent semmit, szerintem befejezheted a tesztelest. 😃 Van akinek a 10est teszt sem mutatja szépen az lh csucsot, ha 25os a tesztcsik akkor meg valts 10es erzekenysegure, vagy esetleg csak próbálj meg egy masik fajta tesztet.
2022. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 20as érzékenységű a teszt. Én is arra gondoltam hogy a ciklus 17. napján reggel lehetett a peteérés amikor tüneteim voltak, és már délelőtt amikor teszteltem nem volt pozitív. Gyors lefolyású lehetett.
2022. márc. 9. 07:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vehetsz erzekenyebb tesztet, ha egyertelmuen akarod latni. 😊
2022. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelek,hogy érzekenyebb teszt kellene neked.De attól még ha próbálkoztok,lehet baba.😊

Nekem is az egyik ilyen ciklusból lett a lányom,sőt,2szer is látszott ilyen teszt abban a ciklusban,mint a tiéd,amire ugye azt olvasni,hogy többször nekiindul a szervezet megrepeszteni a tüszőt.Szóval nem lehetetlen.

Amúgy meg ilyenkor is emelkedhet az LH hormon,tehát nem jelent semmit,hogy most erősödik.Milyenek lettek az előzőek?

2022. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]



Az előző hónap nagyon érdekesre sikerült. Ugyan is a 14. ciklus napon kezdtem a tesztelést. Mivel az előző hónapom 37 napos volt. Ez volt a második próbálkozós hónap, és az első LH tesztelős. Ezek 10-es tesztek. Teszteltem a 27. ciklus napig aztán jött volna meg. Késett pár napot, terhességi teszteltem de semmi, megint vártam pár napot semmi…Aztán a 36. ciklus napon egész nap nagyon fájt a hasam és tojás fehérjés volt a nyákom. Teszteltem LH tesztel elég erős lett (02.05.-én) aztán számolgattam hogy ha netán akkor volt ovulációm mikor kellene tesztelni, de 17 nap késés után megjött. A ciklus 47. napján.

Átlagosan mindíg 30 naposak voltak a ciklusaim, mióta próbálkozunk felborult. Az első hónap 38 napos volt, a második 47, és ez a 3. hónapunk.

2022. márc. 9. 14:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha most nem leszel terhes,2 választás van.Vagy nem figyeled ennyire a ciklusodat,csak együtt lesztek,amennyit lehet,vagy elmész kivizsgáltatni magad!

Fogamzásgátlót szedtél?Mert lehet csak amiatt nem állt még be rendes ciklus.

De ezen kívül sok oka lehet,pl.pajzsmirigy,inzulinrezisztencia,pco hogyha nincs rendes peteérés és ovuláció.Ezt már a 10-es teszt miatt írom,annál már látszódnia kellene.#6os voltam

2022. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6


Köszönöm Szépen a válaszod!


Ez a 3. terhességem lesz. A kisebbik lányom 1,5 éves, a nagyobbik 6. Nem szedek fogamzásgátlót, és nem is szedtem.

Azóta még a biztonság kedvéért néztem minden nap, halványodik az LH teszt. 9 nap van a menzeszig.

Ha most sem sikerült a baba, akkor a következő ciklust 10-es tesztel is követem majd.

2022. márc. 10. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Értem.Attól függetlenül,hogy van 2 gyerkőc,változhattak a dolgok.Nem egyértelmű,hogy van-e egyáltalán normális minőségű peteérés és ovuláció.Lehet csak átmeneti állapot.Vagy tényleg lehet,h most összejön!

Meddig szopizott a kisebb gyerkőc?

Szedsz vitamint?

Nálam a 3.babánál a femibion 0 sokat segített,hamar összejött.A folsav/folát sokat segít több téren a szervezetben.

(Pm alulműködés miatt nehezen jött össze az első baba,tehát sokmindenen túl vagyunk😊🙄),ezért merem csak ajánlani!

2022. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!