Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló szedésénél is...

Fogamzásgátló szedésénél is szurkálhat a hasam lent két oldalon meg a köldöknél mensi előtt? 3 éve szedem eddig nem nagyon volt ilyen érzés, létezik, hogy terhesség miatt van?

Figyelt kérdés
Tudom nem so kesély van tabi mellett babára,de pár szemet kihagytam mostanság.Ahogy olvasom a fórumot láttam, hogy ez a hasszurka a menzesz előjele is lehet,de tabiszedésnél is?Mert én eddig ilyet nem éreztem.Akkor ez most lehet terhesség miatt van?
2008. dec. 16. 22:34
 1/1 A kérdező kommentje:
ja és pár napja a mellem vége meg a bimbó fehér volt,már elmúlt.néha émelygek,de csak pár msp-ig ha eszek jobb,és olyan szegycsonttól torokig érzem h nyom vmi,de nem hányok.
2008. dec. 16. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!