Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs tesztek alapján...

Az ovulációs tesztek alapján mikor lesz peteérésem? Mikor érdemes együtt lennünk? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos, hogy hasonló időpontokban teszteljek az nem jött össze, de talán így is jól láthatók az eredmények.


Tehát gondolom az utolsó pozitív, akkor innentől bármikor jó lehet az időzítés?


Tegnap este amúgy együtt voltunk, most viszont dolgozik a párom, tehát maximum a holnapi nap lehetséges.


Akik jönnének leírni, hogy felesleges az ovulációs teszt, meg nem lehet így eltervezni az együttléteket, nem normális dolog, nem kell rágörcsölni stb. azok inkább menjenek más fele, más kérdésekhez válaszolni.



2022. márc. 23. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este és ha együtt lesztek még a holnapi nap, Így tökéletes lesz szerintem. Sok sikert 😉
2022. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azr tapasztaltam (de ez én vagyok), hogy a pozitív ovulációs teszt már késő volt. Lehet a spermiumok voltak lassúak, nem tudom, de pozitív ovulációs teszt előtt 2 nappal voltunk együtt és úgy lettem terhes. Most vagyok 23 hetes. Mindenhol azt olvastam, hogy a pozitív teszt után 48 órában érdemes együtt lenni. Érdekes, hogy pénteki napon voltunk együtt, vasárnap lett az lh teszt pozitív (akkor nem is tudtunk együtt lenni) és mégis terhes lettem. Egyénenként ez is változó szerintem.
2022. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk úgy nézett ki, hogy ovu előtti nap voltunk együtt, és ovu utáni napon is! Össze jött belőle a baba most!
2022. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!