Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion "babatervezés"...

Femibion "babatervezés" vélemények?

Figyelt kérdés
Babatervezés előtt állunk a párommal,első gyermekünk lesz. Szeretnék véleményeket kérni a Femibion "babatervezés" vitaminról.

2022. márc. 25. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Nézd meg az összetevőket. Ezek a terhes vitaminok ugyanazt tudják mint a többi, nagyon kevés eltérés van közöttük. Azért drágább, mert a dobozon terhes anyuka van.

Ha egészségesen taplakozol, pláne most hogy jön a zöldség gyümölcs szezon, nem is lenne semmire szükség.

Ha valami miatt meg nem jön össze a baba, nincs az a vitamin a világon, ami segítene.

2022. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Femibion 1et szedtem babatervezeskor a ciklus második felében, az első felében mikor eszembe jutott. Árban jobban jött ki, és ugyanúgy megfelelt a célnak hogy feltöltse a szervezetem vitaminnal, a femibion 0 kevesebb darabos volt ugyanazért az árért.
2022. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. márc. 25. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejött a femibion 0,a babatervezős.Pm alulműködő vagyok,előtte kacifántos volt a teherbeesés,de a 3.babánál mikor ezt kezdtem szedni,a 3.ciklusban megfogant a lányom.

Ezt le bírtam nyelni,igazából a folsav miatt szedtem,utána követtem a femibion 1,2-őt is.Teljesen meg vagyok elégedve vele.

Többet próbáltam,volt amitől hánytam,vagy székrekedés lett.A Trimeszter is nagyon jó,azt a második babánál szedtem,tökéletes vérképem lett,csak hát nehéz volt lenyelni néha...Az sem túl olcsó.

Remélem tudtam segíteni!:)

2022. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom miért pontozták le az 1-est, pedig neki van igaza.


Egy dolog van, ami bizonyítottan fontos babatervezés előtt, az a folsav. Az sem abban segít, hogy teherbe ess, hanem abban hogy egészséges legyen a baba. (most abba ne menjünk bele, hogy milyen genetikai mutációnál meg miért jobb a folát, egy átlagos, magát egészségesnek gondoló nőnek a folsav pont megteszi)


A terhesvitaminok valójába tényleg drága multivitaminok, ha megnézed mi van benne összelehet rakni olcsóbban másból is ugyanazt. Persze ettől még ha neked kényelmesebb lehet szendi terhesvitamint, de azt tudnod kell, hogy abban hogy teherbe ess nem segít semmit, és tök mindegy melyik márkát veszed kb. mindben ugyanaz van.


Persze ha belépsz egy nehezített teherbeeséssel/lombikkal foglalkozó csoportba, akkor láthatod, hogy az E-vitamin vastagítja a méhnyálkahártyát, a D-vitamin fontos a peteéréshez, a Q10 javítja a petesejt minőségét és a terhesvitaminok szent grálja a Gal babaváró plusz, amiből 30 napi adag 12.000 Ft.

De egy egészséges embernél ezek mind lényegtelenek, normál esetben nem az E-vitaminon fog múlni a fogantatás, és ha az ezekben a csoportokban lévőknek is ezen múlott volna nem létezne a csoport mert már mind szülők lennének.


(Az ősemberek is szaporodtak valahogy, pedig nekik nemhogy femibionjuk nem volt még megfelelő mennyiségű és minőségű táplálékhoz sem fértek hozzá, és mégis lassan 8 milliárd ember él a földön.)

2022. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kényelemből szedtem terhesvitamint,meg azért,mert nem vagyok egészséges teljesen.A folsav nem csak a baba miatt kell,pl.enyhe inzulinrezisztenciában tud segíteni.Mikor elkezdtünk próbálkozni,én is egészségesnek hittem magam...
2022. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvettem,de nem találok hozzá semmit arrol hogyan kell szedni. Tudna valaki segíteni? Mikor kell bevenni pl?
2022. márc. 29. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor veszed be, amikor szeretnéd. Zsírban oldódó vitaminokat jobb étkezés közben bevenni a többit meg étkezésektől külön, de mivel egy tablettában van nem tudsz mindegyiknek megfelelni.

Én reggelivel együtt szedem, hogy ne felejtsem el.

2022. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!