Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januar 24.en voltam együtt...

Januar 24.en voltam együtt utoljára a volt páromal azóta senkivel Február 17. en volt még utoljára a menstruációm mint mindig szokott és ugyan úgy normálisan is meg volt mint az szokott lenni de most márciusban meg mindig nem jött meg?

Figyelt kérdés

9 napja késik pénteken csinatam egy tesztet ami negatív lett van mikor görcsöl a hasam de nem jön meg és nem érzek semmi terhességi jelet...

Esetleg lehetek így terhes vagy próbáljak meg még egy tesztet csinálni?Vagy esetleg sok esély van arra hogy terhes vagyok


2022. márc. 26. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Már hogy lennél terhes? Terhesség alatt nincs menstruáció.
2022. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Olvastam olyan hogy van aki menstrual terhesség alatt 🤷‍♀️
2022. márc. 26. 22:46
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nincs. Azok a nők kamuznak.
2022. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Barátnőm meg azt mesélte hogy 3 hónapig volt meg neki és a 4. Hónapnál vette észre hogy terhes mert csak akkor. Nem. Jött neki meg
2022. márc. 26. 22:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A teszt is negatív lett, semmi okod azt feltételezni, hogy terhes vagy.
2022. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lehet olyan is hogy csak úgy ki marad egy?
2022. márc. 26. 23:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj. Nagyon gyakori.
2022. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát, hormonzavar következményeként igen, lehet. De azt ajánlatos megnézetni egy dokival.
2022. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem fél évig nem volt menszim aztán mégsem voltam terhes 😃 Rengeteg dolog miatt kimaradhat a, általában a stressz miatt. Ha terhes vagy nem menstuálsz, a beágyazódás után tud lenni egy kis vér, sokan ezt menstruációnak hiszik, de ha menstruációd lenne, akkor a gyerek sem maradna meg benned, mert a méhfalról a méhnyálkahártyával együtt kipucolódna belőled, szóval spontán vetélnél. A méhszáj is tud vérezni ha szexszelsz és a párod megsérti, szóval sok minden át tudja verni a nőket. Ha a teszted negatív, akkor valószinű nem vagy terhes.
2022. márc. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
De azért mekkora IQ-val rendelkező nő képes összekeverni egy pici vérzést a menstruációval?
2022. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!