Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora eséllyel lehetek...

Mekkora eséllyel lehetek terhes ettől?

Figyelt kérdés
Párom véletlenül fordítva tette fel a gumit a sötétben, volt egy kis előváladék, megfordítottuk és nem cseréltük le az aktus előtt. Másnapra megjött. Eseményutánit már késő bevennem, de kellett volna? Vagy esetleg az, hogy megjött garancia hogy nem leszek terhes? Mekkora esélyem van így teherbe esni? Rosszindulatú kommentek helyett értelmeseket várok!

2022. márc. 27. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
véletlenül fordítva tette fel a gumit a sötétben🤦
2022. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg megjött, akkor nem vagy terhes. Egyébként igen, ennyitől is lehetsz.
2022. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már az aktus napján is éreztem, hogy meg fog jönni, de másnap reggelre igen, megjött. Csak abban nem voltam biztos, hogy már így is megnyugodhatok-e, hogy nem lettem terhes, vagy esetleg majd csak a következő menstruációm után? Már eltelt azóta 24 óra, be kéne vennem egy eseményutánit?
2022. márc. 27. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok esély van a babára.

Esetleg 2 hét múlva csinálj egy tesztet ha az negatív akkor teljesen meg is nyugodhatsz.

2022. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam :)
2022. márc. 27. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!