Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negatív a teszt mindezek...

Ha negatív a teszt mindezek után is, akkor tényleg nincs baba ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Olyan kérdésem lenne, most már teljesen összetörve (4 éve próbálkozunk a babával), hogy ha negatív a teszt tuti nem lehetek terhes?


Az a helyzet, hogy idén 02.03-án jött meg utoljára rendesen a szokott 5 napos periódussal.

Majd elmúlt, ahogy kell kb. egy hétre rá voltunk együtt a párommal ez pont a peteérési időszakomba esett bele, majd 02.22-én.

Na most nekem soha nem maradt ki menstruációm eddigi életem során, ellenben 03.03-án kellett volna megjönnie.

Azóta semmi.

28 napos a ciklusom mindig és tulajdonképp ovu tesztekkel és nődokis folyamatos kontroll alatt is biztos, hogy azon kevesek közé tartozom, akinek a peteérése is a 14. napon történik.

Vagyis az a legmagasabb esélyes nap.

Ekkor 03.16-án csináltam a 2. tesztet, de semmit nem mutatott ki az sem. (10-es érzékenységűeket, hogy ha korai lenne esetleg a terhességem.)

Aztán 03.17-én együtt voltunk, ugyebár a legvalószínűbb esélyes napon. Azóta se mertünk együtt lenni.

A két nappal ezelőtti (03.28) és a ma reggeli (03.30) teszt sem mutat semmit.

Holnap kellene megjönnie, annak látszata nincs és közben a terhességi tünetek egyre erősebbek.

Hüvelyi hő: 37,5. A mellem szétszakad, a hányinger mindig gyötör, olyan ételeket eszek össze, hogy normál állapotban az ember kifordulna attól. Állandóan aludnék, pedig ez soha nem volt jellemző rám. Jönnek a pattanások ismét, de nem az aprók, hanem a mélyről jövő nagyobb fajták.


Mindenestre április 5-re tudott a nőgyógyászom időpontot adni, akkor már minden kiderül.


Viszont szerintetek ez normális vagy mi lehet a háttérben ?

Még sincs baba és csak álterhes vagyok?



2022. márc. 30. 07:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
álterhesség embereknél nincs. a pms is okozhat hasonló tüneteket. ha terhesség okozza a tüneteket, a 10es tesztnek pozitívnak kellene lennie. aktus után 14 nappal már teljesen biztosat mutat a teszt. szóval holnap reggeli vizelet elviekben biztosat kell hogy mutasson. viszont ha most összejött a baba, fölösleges jövő héten dokihoz menni, még semmit nem fog látni, húsvét után elég menni, ott már biztosan lenne szivhang is.
2022. márc. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Lehet azzal jársz a legjobban ha elmész egy hcg vérvételre.utána nincs már kérdés.

2022. márc. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 2-es válaszolóhoz.Hcg vérvétel mielőbb és nem kell bizonytalankodnod.
2022. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha március 3-án nem jött meg a menstruációd akkor semmiféle esélyes nap nem volt már is 17-én.

A menstruációval kezdődik új ciklus, nem csak "számolás" terén, hanem hormonálisan is, tehát ha február 3-án menstruáltál utoljára, akkor a ciklusod 56. napján vagy, és februárban biztos hogy nem volt ovulációd.


Ameddig a terhességi teszt negatív addig nem érezhetsz terhességi tünetet, mert azokat a magas hcg okozza, és ha olyan magas lenne hogy tünetet okozon a tesztről már leugrana a 2 csík.


A magas hőt és fájó mellet a progeszteron okozhatja, ami csak annyit jelent, hogy valószínűleg az utóbbi 2 hétben lehetett valamikor ovulációd (ha volt) és hamarosan meg fog jönni (vagy pozitívvá válik a teszt).


(De ennek már semmi köze ahhoz hogy ha március 3-án megjött volna, akkor most mikor kellene megjönnie. Onnantól hogy borult ez a ciklus már semmi köze sincs ahhoz, hogy milyen szokott lenni korábban)


Ha az megnyugtat tényleg csináltathatsz egy hcg vérvételt, de ha az otthoni teszt negatív 99.99999% hogy a vérteszt is az lesz.

2022. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
4: ritkán, de előfordul néma ciklus is, ekkor minden működik, csak épp vérzés nem jelentkezik
2022. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

4 éve akartok babát, és februárban 2x voltatok együtt? Aztán meg "Azóta se mertünk együtt lenni."?!


Ne haragudj, de ennél még Szűz Mária is többet szexelt. Mert bizony a terhességhez az kéne...

Attól, hogy tudod, kb. a 14. napon van ovud, még nem biztos, hogy pont jókor vagytok együtt, mert a petesejt kb. 24 órát bír ki, és azért percre pontosan nem tudod ezt követni... Ezért kéne úgy a 10. naptól kétnaponta együtt lenni...

2022. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek a hatossal.


Nőgyógyásznál a voltál már ?

Nekünk azt mondta amikor terveztük a babát , hogyha 1 éven belül nem sikerül akkor keressük fel.

2022. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Egyet értek a hatossal énis. Lassan 1 éve akarunk babát és minden második- harmadik nap szexelünk igaz nem jön össze de akkor is . Miért nem mertek együtt lenni? Így persze hogy csökken az esélyed. Szerintem is menj el egy vérvételre vagy keress egy orvost akkor hamarabb fogadd .
2022. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem amiatt nem mertünk együtt lenni. Hanem, mert nem tudjuk mi a helyzet. Soha nem maradt el még a mensim, most először. Már a 6. nőgyógyásznál vagyunk és most fordult elő egyedül ilyen. Amúgy normál hónapokban köszönjük szépen a nemi életünk rendben van. Igaz azt nem részleteztem, februàrban alig töltöttünk egy idősávban otthoni légkörben egymással időt és mikor igen, nem a sex volt az első.

Igazából az időintervallumok miatt írtam le a dátumokat.

Fizikálisan lehetne onnan számolni, ahogy azt a nagy laborban is mondják… vérvételre is jövő hétre kaptam időpontot. Szóval így is úgy is meg kell várnunk mindent , egyelőre csak érdeklődtem. Most utána olvasgattam még telefonáltam és többen mondtak olyat is , hogy volt akinek 2-4 hónapig ugyanúgy mensije is volt és negatív tesztje, mikor már biztos volt, hogy babát vár.

Mindenestre nagyon köszönöm a hozzászólásokat és a segítségetek ! 😃

2022. márc. 30. 18:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utolsó mensi 02.02. volt. 03.03-ra nem vártam és 1 nappal előtte már pozitívat teszteltem. Múlt pénteken már szívhang is volt 7+2 naposan. A helyedben hcg vérvételre elmennék vagy a kórházba időpont nélkül. Maximum azt mondod, hogy késik 1 hónapja és görcsölsz. Bár igazából 1 hét múlva már ott az időpontod.
2022. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!