Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim 12.24. ma 04.01...

A mensim 12.24. ma 04.01 vagyok lelet szerint 13h4napos. Ami vissza szamolva 12.27. Ez,hogy jött ki? Nem a mensihez számolják? A baba merete is 13 hét pár napnak felel meg. Fogantatasnak mégis 01.10et ír a net. Most akkor mikor eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
És ha valóban 01.10 körül eshettem teherbe miért nem akkora a baba merete,, hogy annak a dátumnak feleljen meg? :/
2022. ápr. 1. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem baromira mindegy?! Egészseges, nem?!


Egyebkent mert a net egy közepidős ovulácioval számol. És mivel ugye emberek vagyunk, nem robotok, nem mindenkinek akkor van.


Nekem pl a fiam 1 héttel volt nagyobb minden uh-n, a lányom meg 1 héttel kisebb.


A kiirt nap is csak egy becslés. Elötte, utána bármikor szülhetsz, nem azon a napon fogsz.


Felesleges ezen rugózni.

2022. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindegy,nekem meg a kiírt időpontom április 26,az egyik applikáció szerint 25,a másik szerint meg 27.Ezek az egy -egy napok nem számítanak.Ha 2 hétnél nagyobb eltérés lenne,az már más,de még akkor se baj,ha amúgy minden rendben van.
2022. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség megállapításnál az utolsó menzeszt veszik alapul, de utána már a magzat méretei alapjan számolnak.

Az a pár nap nem számít ( hacsak néhàny nap leforgása alatt nem voltál együtt egynél több férfival). Én napra pontosan tudtam, hogy mikor fogant a lányunk, mégis az elején 2 héttel le volt maradva a menzeszhez képest.

2022. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira teljesen tök mindegy mit írnak! Nálunk pl mindkét baba 2 héttel nagyobb volt a méretek alapján, pedig még azt is biztosan tudjuk, hogy amúgy melyik együttlétből lettek, mivel csak akkor voltunk együtt...
2022. ápr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A spermak 2-3 napig életképesek egyébként a szervezetben, ergo ha te pénteken szexelsz a paroddal, van esely rá hogy a vasárnapi ovudat elkapja egy “kis kitartó katona”


Amúgy meg ne a net alapján kalkulalj hiszen nem vagyunk gépek tényleg .

2022. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!