Van meg remeny?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 8dpo-n. Reggel csinaltam egy clearblue digitalis tesztet ami negativ lett. Tudom tudoom hogy meg korai tesztelgetni csak holnap mennek tetovaltatni es felek hogy ha esetleg sikerult ez a honap valami baja lesz a babanak. Nagyon szeretnenk mar kistesot de egyszeruen nem jon ossze. Ez volt az elso honap amikor vegig lh-teszteltem. Es vannak tuneteim is mellfajdalom ha hozza er a melltarto polo is iszonyatosan faj a mellbimbom. Testhomet nem igazan figyeltem az utobbi 2 napba mertem delutani szieszta utan 37,3 volt szajon att mertem nem tudom hogy hogy szokas neten ezt olvastam. Van meg remeny?
2022. ápr. 1. 11:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
🤦‍♀️
2022. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%

Akkor ne clearbluet vegyél, az ilyen korán nem mutatja, predit vagy most találtam a dm ben egy svéd tesztet 2 db os 2000.- szerezd be és reggel csináld meg, kicsit időn túl is nézz rá mikor fehér az alap, ha van rajta valami 2.csík ne kockáztass.

Ha negatí az sem jelent semmit, mert van akinek csak 11 napon lesz +.

[link]

[link]

2022. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
8. Dpon bőven van remény.
2022. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tesztelj ha késik.

Holnap meg menj tetováltatni, ha terhes is vagy nem lesz még baj.

2022. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Mit akartál egy 25-ös teszttel a 8. dpo-n? Amúgy ha elmész holnap tetováltatni és közben terhes vagy, akkor legfeljebb lesz egy félbehagyott tetkód.
2022. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

8.dpo 25-ös teszt jó hogy negatív:D Várj még azzal a teszttel.

10-es esetleg halványan pozitív volna de az se 8.dpo-n az is fix.

11 dpo.-tól lehet halvány pozira számítani de még az se biztos.

Lehet elkéne halasztani a tetoválást inkább míg ki nem derül pár nap múlva hogy terhes vagy e vagy sem mert ha az vagy utána esetleg ha félbe marad akkor érdekesen fogsz kinézni.Ha nem vagy terhes akkor kérsz egy új időpontot.

2022. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

2vagyok

Erre a tesztre gondolta. 9dpon nekem mutatta


[link]

2022. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Mikor én kismama voltam, nekem azt mondta a védőnő, hogy akár tetováltatni is mehetek, nem árthat 🤷‍♀️
2022. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hat ma vagyok a 9dpo-n ma csinaltam egy olyan korai terhessegi tesztet de negativ tetovalast halasztottuk jovohetre addig csak ki derul mi van de kezdem fel adni a remenyt :(
2022. ápr. 2. 10:50
 10/29 anonim ***** válasza:
Még ne tedd, 2 nap múlva nincs ott swmmi majd akkor
2022. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!