Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktus utáni 6. napon...

Az aktus utáni 6. napon érezhető már a terhesség jele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
NEM! kb. 10 napra rá ágyazódik be, addig nemérezhetsz semmit.
2010. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
nem természetesen
2010. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, addig csak egy megtermékenyült pete lebeg a méh nyálkahártya felé, azt meg nem érzed:) A beágyazódás a megtermékenyüléstől számított 7. napon kezdődik, és a 12. napon fejeződik be. Addig a nők többsége egyáltalán nem érez semmit.
2010. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Én már nagyon sok helyen olvastam olyanok beszámolóját, akik már a fogantatástól vagy pár napra rá megérezték a dolgot!!! Pl én is TUDTAM, hogy sikerült, teszteltem is, persze negatív lett. De tudtam,hogy rá egy hétre már kimutatja. Így is lett :)

Nyilván fizikai tünet nincs még ilyenkor, de annak akinek érzékenyebb a szervezete reagálhat valahogy...

miért kérdezed? Érzel valami furcsát?

2010. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kb. 6. naptól van hányingerem, ami nem túl erős és nem csak reggel van hanem napközben többször előjön, főleg akkor mikor eszek...

nem volt még peteérésem, amikor együtt voltunk (és nem is csináltuk végig, szal nem ment el bennem...)

és a 10. napon lehet "mindjárt megjön" érzésem és derékfájásom?

vagy csak rágörcsöltem és csak beképzelem...?

2010. szept. 14. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy miért de ebben a hónapba én is így vagyok vele hogy szinte biztos vagyok benne hogy sikerült persze a tegnapi tesztem negatív lett de valamiért most biztos vagyok magamban!remélem jók a megérzéseim:-)
2010. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Beképzeled, vagy mástól van. Hányinger nincs 6 nappal később!
2010. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esélyes. Még azon a héten éreztem én is, hogy fáradékony vagyok és hányingerem van. Nem számítottam a terhességre, így utólag számoltam csak vissza. Bizony van ilyen. (Attól, hogy nem mindenki érzi.)

Kívánom, hogy nálad is ez legyen a helyzet!

2010. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne hogy honnan éreztétek hogy most biztos sikerült??
2010. szept. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!