Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg fog jönni, vagy baba?...

Meg fog jönni, vagy baba? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
28-29 napos, általában pontos ciklusaim vannak. A 16.-17. ciklusnapon lehetett az ovuláció, a 17.-en voltunk viszont csak együtt. A 28. napon, tegnap barnás pecsételés volt, ami már tegnap estére abbamaradt, és azóta semmi nincs. Nem hittem korábban, hogy pont abba a 20%-ba esnék bele, akinél ez babát jelzett, két gyerekem van már, és egyiknél sem volt semmi ilyesmi, ezért azt hittem, ez kezdődő menstruáció, de most semmi nincs. Vajon érdemes lenne mégis tesztelni egyet?
2022. ápr. 5. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen nálam is így van: tegnap barnás pecsételés, ma semmi. Csütörtökre várom a menstruációmat. Terhes nem lehetek, mert védekeztünk. Néha előfordul ilyen. Nem minden ciklusban. Egyébként azt mondják, hogy minden terhesség más, ha 1-2 napon belül nem jelentkezik a vérzés, akkor tesztelj!
2022. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog jönni.
2022. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha beágyazódásra gyanakszol szerintem holnap már tesztelhetsz reggel.
2022. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát márpedig nekem ilyen volt, mikor terhes lettem, de ilyen híg vízszerű folyással kísérve.
2022. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Lh tesztel nézhetn~d ha netán most megjön mert nekem 17.ei ovuval 32 napos a ciklusom
2022. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vegul tegnap megjott
2022. ápr. 7. 07:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!