Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mi lehet? Folyamatos...

Ez most mi lehet? Folyamatos "mindjárt megjön" érzésem van.

Figyelt kérdés
1 napig tartott a menzeszem (péntek), de akkor is elég volt a tisztasági betét. Másnap már csak rózsaszínes nyálka volt. Azóta folyamatosan "mindjárt megjön" érzésem van. Minimálisan görcsöl lent a méhemnél, de tényleg csak egy kicsit. 3 tesztem is negatív lett. Pénteken megyek dokihoz, remélem nincs komoly bajom.
2010. szept. 15. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még a teszteléssel. Én pont így voltam ahogy te és babás voltam, de nem teszteltem csak 5-6 nappal a "vérzés" után. Az orvos majd többet tud mondani. Remélem sikerül ha azt szeretnéd. Majd írj hogy mi lett. 20 hkm
2010. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megjön érzésed van, és terhes lennél (vagyis ha ez a terhesség egyik tünete lenne), akkor már a teszt is mutatná. Nem vagy terhes.
2010. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!