Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha később van a tojásfehérjés...

Ha később van a tojásfehérjés nyák, akkor később van ovuláció is?

Figyelt kérdés
Eddig mindig a ciklusom 13-14. napján volt a bő tojásfehérjés nyákom, most viszont a 19-en. Ilyen esetben később is van peteérés? Azért kérdem, mert beállt a ciklusom 30 napra, ma kellett volna eredetileg megjöjjön a nemvárt, de eddig semmi, ezért gondolom csak pár nap múlva lesz esedékes :( segítsetek légyszi, már össze vagyok zavarodva, október óta nem jön a baba :(
2022. ápr. 11. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Lh teszt?

Nekem nincs semilyen nyákom,1x volt valami, hát majdnem 1 héttel ovuelőtt volt.

Volt hogy az ovus fájdalom is a + lh teszt után 4 nappal volt.

Nézd lh tesztel és akkor tudod, hogy melyik tünet mikor jön.

2022. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még sajnos nem csináltam, de mondtam páromnak, hogy ha ebben a hónapban is megjön, akkor mindenképpen venni fogok.

De viszont ma csináltam egy Facelle terhességi tesztet, ami negatív lett :( úgyhogy valószínű csak késik, ezért kérdeztem, hogy ilyenkor tolódik-e a menses, ha esetleg később volt ovu.

2022. ápr. 11. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen akor kitolódik, az ovu utáni napok száma fix. Nekem 15.nap jön meg ovu után.
2022. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor nem reménykedek :(

Köszi a választ!

2022. ápr. 11. 22:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Megjött végül, kérdező?
2022. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig még nem. Csütörtöki Facelle teszt negatív volt. Tegnap este görcsölt a hasam, azt hittem ma megjön, de semmi. A görcs is elmúlt. Holnap még tesztelek egyet, ha nem jön meg, de ha a héten sem történik semmi, akkor elmegyek dokihoz.
2022. ápr. 18. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a csütörtök messze volt már :) szerintem 5 napra rá már ki kell mutatnia, főleg ha már el is múlt az esedékes ;) nagyon drukkolok, csak pozitívan 🙏
2022. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége kérdező?
2022. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amikor kérdeztem (április) megjött végül, csak késve, a 39. napra. Aztán májusban sikerült, azóta 20+5 hetesek vagyunk😍😍
2022. szept. 11. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!