Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony LH, de rendszeres...

Alacsony LH, de rendszeres menstruáció esetén vajon van peteérés? Szoptatok.

Figyelt kérdés

Még szoptatok(10 hónapost), de lassan szeretnénk még egy babát. Harmadjára jött meg viszonylag rendszeresen, de gyengébb mint az első terhesség előtt. Néztem LH tesztet azt hiszem időben, és volt is egy "maximum" nap, de messze nem volt olyan erős mint a kontroll csík.

Akkor hogyhogy megjön rendszeresen? Másnak is volt így? Vagy nagyobb az esély hogy csalóka a teszt? (pl több folyadékot ittam vagy ilyesmi). Délben csináltam ahogy kell.



2022. ápr. 12. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A menstruáció nem jelenti azt, hogy érik is a pete. Ilyenkor az szokott lenni, hogy még túl magas a prolaktin és az megakadályozza az ovulációt. Legyetek türelemmel szerintem. Nálunk 17 honapos volt a nagy, amikor kezdtem ovulálni is, akkor már csak reggel és este szoptattam.
2022. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen érzékeny az lh teszt nekem a 20-25 ösön alig volt valami csak a 15 lett +.


[link]

Ugyan abból a vizeletből 2 különböző lh teszt

2022. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Abszolút türelem van, csak szeretem tudni hogy működik a női test. :) Nem az ovuláció hiánya lep meg, hanem hogy mitől van mégis menstruáció?

Érdekes, hogy ennyire eltérnek a tesztek! Köszi a képet, meg fogom nézni, milyet használtam, köszi a képet! :)

2022. ápr. 12. 13:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én megnéztem, 10-es tesztet használtam.
2022. ápr. 12. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kérdező? Hogy alakultak a dolgok? Hasonló helyzetben vagyok most, mint te a kérdésed kiírásakor. 😌
2023. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teherbe estem, mikor 15 hónapos volt a kislányom. A fogantatás napján SEM volt pozitív az LH teszt :D erről ennyit. Persze volt csík, de a kontroll csíknál halványabb volt mindig.
2023. aug. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!