Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik a terhességük elején...

Akik a terhességük elején (nemvárt idejében és nem később) véreztek, mikor lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Csináltak a nemvárt előtt is, vagy csak utána? Mennyire volt erős? Azok véleményére lennék kiváncsi akik tényleg tapasztaltak vérzést az 5-6 hét ELŐTT és pozitív kimenetele lett a dolognak

2022. ápr. 14. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem menzesz idején kis barna folt lett a tisztaságin de ennyi volt.

A barna folt előtti napon nagyon halványan pozi lett a 10-es teszt,a barna folt napján egy lehelletnyivel erősebb volt a szintén 10-es teszten a csík majd ezután mindennap erősödött és végül már a 25-ös teszten is elég erős csíkok lettek.4 hetesen uh,petezsák majd 6 hetesen uh petezsák nőtt benne szikhólyag és embriócsomó.Mikor 8 hetes kellett volna legyen akkor ugyanolyan volt mint 2 hete tehát missed ab lett.Tudom nem teljesen ez volt a kérdés de az 5-6.hét előtt nálem minden rendben volt.

2022. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemvart napján (szombat) pozi lett a tesztem 10es teszttel. Keso dutan nagyob enyhe rozsaszin folyasom volt, leginkább csak wc papíron látszott. Ez kb 24 oraig tartott.

Csutortokon mar a 25os teszt is pozi volt napközbeni mintából.

8 hetesen voltam dokinal, akkor mar volt szinvhang is. Ma mar fel eves a kisfiam.

Utanna egyebkent nem volt semmilyen barnazasom / vérzések egesz terhesseg alatt. Viszont koraszulott lett a babam, de nem hiszem h ennek köze volt hozza.

2022. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!