Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai jele a terhességnek...

Korai jele a terhességnek vagy felfázás?

Figyelt kérdés

4 nap múlva esedékes a menstruációm. Általában 28 naposak a ciklusaim. Az utóbbi két napban többet járok pisilni mint eddig, és állandóan édesség ehetnékem van.

Ez terhességi jel is lehetne? Bár még szerintem korai lehet, és a háttérben csak felfázás vagy valami hasonló lehet.


2022. ápr. 23. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez alapján nem lehet következtetni. Nekem ez minden menstruáció előtt így volt. Mikor terhes lettem az édességvágy pont elmaradt. Pisilni ugyanúgy sűrűn jártam mint mikor megjött. Talán egy fokkal gyakrabban.
2022. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem lehet ebből megállapítani.Annyira korai hogy lehet még a teszt se mutatná ki ha egyáltalán fenáll a terhesség.Menzesz napján tesztelsz és kiderül.
2022. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olvasni ezekrol, egy rakat oldalon tok szepen le van irva a teherbeeses folyamata.
2022. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az vagy nem. Ez a 4 nap már elrepül. Sajnos attól nem leszel terhesebb, ha mi itt azt mondjuk, hogy az vagy. Kitartás
2022. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármitől pisilhetsz most többet, kívánós meg nem az első mensi előtt 4 nappal leszel.

3-as nagyon jó tanácsot adott, ha ennyire érdekel a teherbeesés téma, akkor olvasgass kicsit utána, ártani nem fog.

2022. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem kellet gyakrabban pisilni, a progi miatt mert az ilyenkor magasabb van az édesség falás.

Viszont ha nincs keddved találgatni egy predictor early ilyenkor mutatja, ha a tünet terhesség miatt van. Nekem 8 dpotól mutatta most, 6-7 nappal mensi előtt.

2022. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beképzeled inkabb.
2022. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Bármelyik lehet, nekem mensi előtt is sokszor kell pisilni, meg most hogy terhes vagyok megint, bár most előbb jelentkezett
2022. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!