Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton uh-on 19 mm-es...

Szombaton uh-on 19 mm-es domináns tüszőt láttak. A doki azt mondta 72 órán belül várható tüszőrepedés. Mégis ma pozitív az ovutesztem. Létezik, hogy még nem volt ovum? Minek, kinek higyjek?

Figyelt kérdés
"Elöregedthet" a tüsző?
2010. szept. 16. 15:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a melleim egy napja érzékenyek. Ez lehet ovu előtt?
2010. szept. 16. 16:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után szokott a mellem érzékeny lenni.
2010. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tüsző nem öregedhet el,de a kiszabadult petesejt igen.Tessék aktívan akciózni!Én hittem az orvosnak és mindig akkor csináltuk,amikor ő mondta.Meg is lett az eredménye.Olyan megtörténhet,h mégsincs tüszőrepedés,nem szabadul ki a petesejt,és visszafejlődik,ilyenről már hallottam.A dokid nem adott tüszőrepesztő injekciót?Mert igazán azzal a tuti..
2010. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De mi a gond? Te othon megerősítetted a poz teszttel amit oaz orvos mondott. Poz teszt nekem 2 napig szokott lenni. Azt jelenti 24 48 órán belül bekövetkezik a tüsző repedés. Hétfő körül nekem is.
2010. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a kérdésem, hogy mivel csütörtökön volt pozitív az ovutesztem, még utána volt tüszőrepedésem és ez jóval túl volt a doki szerinti 72 órán. Ezért félek, hogy az a petesejt már nem megtermékenyíthető.
2010. szept. 19. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Két dolog lehetséges. Az egyik, hogy nem tudott megrepedni a tüsző és ezért pozitív továbbra is a teszt. Ilyen van nekem is, ezért fogok kapni tüszőrepesztőt.

A másik, hogy később repedt meg mint ahogy a doki gondolta, de ez nem gond, mert csak onnantól kezd el öregedni a tüsző, hogy kiszabadult. Csak jókor kell együtt lenne!

2010. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!