Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki ,mit gondol erről a témárol?

Ki ,mit gondol erről a témárol?

Figyelt kérdés
Megéri ebbe a nehéz világba gyereket szülni?
2022. ápr. 27. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2022. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Igen, megéri. Ha senki nem szülne,csak mert nehéz világ van, akkor kipusztulna az emberi faj.

Amúgy szerintem nincs nehezebb világ, mint 100 évvel ezelőtt, sőt...

2022. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom
2022. ápr. 27. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

😂😂😂


Mikor volt "könnyű" világ?

2022. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor mikor mi még nem voltunk
2022. ápr. 27. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Miből gondolod, hogy az könnyű volt?
2022. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Könnyű világ soha nem volt max más volt a nehézség. Egy gyerek komfortos és könnyen életben tartásához nem is lehetne jobban időzíteni mint most a legnagyobb modernizációba… A szüleinken még rendes pelenka sem volt na meg a lakáson belüli fürdőszoba is ritkaságszámba ment és annak nincs 100 éve.
2022. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem,így 95%,hogy nem lesz soha gyermekem.A családban az idősek elvárásként,puhatolózva tekintenek arra hogy legyen gyerek,közben a gyerek gyenge pontjaira lesve.

Az anyagiak nem érdekelnek,azt simán ki lehet hozni,még egy jó gyerektartásdíjjal is úgy hogy a másik rész ki van egészítve.

Leginkább az erkölcsösség, a család iránti tisztelet hiánya a probléma,ami a család ellen irányuló támadás.

Ilyen támadásnak nem akarok kitenni egy védtelen életet,akinek az apja is biztos,hogy lelépne úgy ahogy jönne és betenné..

2022. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!