Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valamennyi esély rá,vagy...

Lehet valamennyi esély rá,vagy semmi?

Figyelt kérdés

Párommal 9,5éve vagyunk együtt,van 2gyerekünk,így nem vagyunk kezdők,de elötte nem voltunk így,védekeztünk mindig ha nem akartunk véletlen terhességet,amikor viszont ráálltunk a babatémára akkor élesbe ment a dolog.

Kb 2-3hete a nagy hévben megfeledkeztünk a gumiról,nem tudjuk hogy elment-e bennem vagy nem,ő úgy érezte hogy nem,de a hüvelyhez közel olyan volt minden.


DE! 3napja sokszor van hányingerem,van mikor étel látványától illetve szagától is rosszul leszek.

Szoptatok még,így nem tudom mikor kéne megjönnie,szülés óta nem jött még meg.

Hétfőn tervezek venni tesztet,biztonság kedvéért,de nem tudom hogy mennyi esélye van így,remélem csak a stressz miatt.

NEM KÉREK SEMMI NEGATÍV KOMMENTETT!



2022. máj. 1. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Bőven van esély. Tesztelj.
2022. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem a hányinger 2-3 hét elteltével még nem lehetséges. A másik hogy még szoptatsz. Én úgy tudom hogy ha valaki 3 óránként szoptat akkor nagyon minimális az esélye annak hogy teherbe essen. Bár van ilyen de az ritka.
2022. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha van két gyereked,tudod,hogy a védekezés nélküli szex terhességgel járhat!Istenem....🤦🤦
2022. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen kedves 3as válaszoló,tudom hogy a védekezés nélküli szex,terhességgel jár.

Megeshet egy ilyen is egyszer x idő után.

Köszönöm válaszodat.

2022. máj. 1. 17:44
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azt nem értem, hogy nem tudja hogy elment-e benned vagy sem?😳
2022. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

utolsó ezt én sem értem


utána volt ejakuláció vagy csak úgy abbahagytátok?


azért ez igy fura, a sperma állagát meg szagát azert felismeri aki rendszeresen szexel

2022. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen volt ejakuláció utána ,de nem tudja hogy bennem is elment-e vagy kihúzta időben.

Ritkán jut időnk a szexre.


Feltudjuk ismerni az állagát is és a szagát is,nem vagyok tizenéves már.

Azt nem tudja hogy elmente bennem mint írtam,vagy kihúzta időben,de utána is volt ejakuláció egyből.

2022. máj. 1. 21:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes. Csinálj tesztet.
2022. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet kérdező?
2022. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Csináltam egyet amin egy extrém halvány csík volt,képet nem tudtam csinálni róla mert kidobtam mondván hogy ez úgy is negatív.

Arra gondoltam,hogy 1hetet még biztosan kéne várnom,kb 3hét telt el azóta így még nem hiszem hogy mutatna bármit is a teszt.

Jövőhéten csinálok 1 tesztet meg utána is biztonság kedvéért 1et,ha negatív akkor tuti nincs baba,utána már rendesen védekezünk.

Ha baba van,hát akkor ez van megtartjuk.

2022. máj. 2. 22:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!