Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már úgy, hogy féltete...

Voltatok már úgy, hogy féltetek tesztelni, hátha csalódtok?

Figyelt kérdés

Én most pont így vagyok vele. Tervezett baba lenne és ígéretesek vagyunk... Múlt héten pénteken/szombaton kellett volna megjönnie, csak egy halovány rózsaszínes pöttyöm lett, semmi egyéb. A napokban fémes ízt éreztem a számban, néha hányingerem van, reggel és napközben, a gyomorsavam is szokatlanul magas volt, a hasam is húzódik, a cicim is fájdogál. És vannak ételek, amiket nagyon kívánok és vannak, amiktől elkap a hányinger. Érzékeny vagyok a szagokra is, a hasam puffadt. A szagérzékenység azért új, mert eddig eléggé gyér szaglásom volt, az orrom alá kellett dugni a parfümöket, hogy érezzem a szagukat.

Ma fehéres, testápolószerű, hígabb folyásom volt...

Félek tesztelni. Ti nem? Úgy vagyok vele, hogyha baba, akkor jövő héten sem fog megjönni, de ha mégis, akkor az kisebb csalódás, mint egy negatív teszt... Mit gondoltok?


Köszönöm a válaszokat a tapasztalt és leendő anyukáknak egyaránt!


2010. szept. 16. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én akkor is elsírom magam, ha megjön a mensim, de a te tüneteid nagyon jól hangzanak. Főleg az egy hét mensi késés.
2010. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én most úgy állok hozzá, hogyha megjön, az se baj. Akkor kipróbáljuk a cickafark teát, már így is keresgélem, hogy legyen. Felkészítem magam, pláne, hogy a múltkor is késett, igaz, akkor nem volt semmilyen rózsaszínes folyásom. Csak azt nem vettem észre, mert semmi különleges tünetem nem volt, nem éreztem máshogy magam. Csak egyik nap eszembe jutott, hogy nem jött meg, persze másnapra már hopp: meg is jött. :)

Te se keseregj! Hidd el, jönni fog az a baba! Próbáld úgy felfogni, hogy egy újabb hónapod van felkészíteni a tested és nem vesztettél semmit, hanem nyertél némi időt arra, hogy még egészségesebb legyél, felkészültebb otthona legyen a babátoknak 9 hónapig!

2010. szept. 16. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Én most úgy vagyok mint te...tegnap-tegnapelőt kellet volna megjönnie de még nem mertem tesztelni mondom hátha késik,erre az időre én már legalább 2-3tesztet elnyomtam negativra de most kussolok,várok...vannak jeleim a menstruációra is m piszkál a hasam meg a lábaim szoktak zsibbadni amikor megakar jönni és egy ideig érzem aztán elmúlik nem tudom alighanem erőlködik a szervezetem,de kül.hétfőn nekem is volt valami rózsaszines-átlátszó valami azt hittem megjött de az is elmúlt...

Szerintem neked mostmár illene tesztelned,hogy állsz?hány naposak a ciklusaid?ird meg majd az eredményt ok?

2010. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem amit te csinálsz az nem jó taktika, feleslegesen reménykedsz hetekig, én amikor 5 napja késett, csináltam tesztet, bár arra gondoltam, nem is csinálok, minek, úgyis tudom, hogy terhes vagyok. Végül vettem, és persze + lett.
2010. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát egy hét késésnél én nem igazán birnék várni!! :) Én már tuti rohannék tesztet venni! Nekem eddig 5 nap volt max amit késett. És úgy tudom a fehér krémes folyás is terhességre utal!!! Szorítok!! Azért ha esetleg tesztelsz írd meg légyszi mi lett! köszi :)
2010. szept. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Én is félni szoktam a teszteléssel, ezért én csak akkor szoktam tesztelni, ha legalább 1 hetet késik a mensim. Tehát szerintem te most már tesztelhetsz, de reggeli első vizeletből tedd! A tüneteid bíztatóak, lehetsz simán terhes, de van még1 ami lehetsz, ha ez nem terhesség, ugyanis a cisztának is ugyanilyen tünetei vannak! Nekem ezekkel a tünetekkel volt régebben egy cisztám, ami a méhemre volt tapadva!! De remélem babás vagy, drukkolok Neked!
2010. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én mindig félek a teszteléstől.A párommal már szeretnénk babát,de nem jött össze és már több hónapja....:(

2 éve volt egy vetélésem és azóta írtózok és sírok illetve zokogok a sok sok negatív miatt.Bár most lehet,hogy van valami,csak titkon tudom remélni,hogy most összejön.A párom állítja,hogy terhes vagyok,a jelekből(hajnalban elájultam a konyhában,szédülök meg hányinger,egyszóval a tipikus tünetek) meg a "megérzése":)

Szóval szorítok neked,hogy sikerüljön.És én is inkább várnék a helyedben még,inkább csalódok ha megjön a mensi mint a rossz teszt.

De ha negatív lesz és egyszercsak pozitív akkor az az öröm mindent elfejtet az emberrel.

2010. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy felsz. De ha mar tudod az eredmenyt legalabb "megnyugszol".

Nekem is ilyen tuneteim voltak es a 14 honapos kisfiam epp bekesen szunyokal az agyaba :)

2010. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem már volt egy vetélésem... És elsősorban amiatt félek, hogy megtudom, baba van, de mielőtt még eljutok az orvosig, elmegy a pici. Így inkább teszt nélkül kiböjtölöm a jövőhetet (akkor, ha ketten vagyunk, már van szívhangja! :)), illetve a munkám miatt ezen héten sehova nem tudtam menni, sajnos, az orvos sem fért bele. Ma reggel kicsit fura volt a hasam, mintha meg akarna jönni, de semmi nem történt.


Nagyon szurkolok minden leendő anyukának (23:40, 7:20, 15:39, , köszönöm a hasznos tanácsokat (mindenkinek) és sok örömet kívánok az anyukáknak (7:47, 19:31) és külön köszönet a jó kívánságokért! Remélem, hamarosan találkozunk a játszótereken! ;)

2010. szept. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!