Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm 5 napja késik..Mi...

Menstruációm 5 napja késik..Mitől van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Menstruációm 5 napja késik, legutoljára a barátommal március 24-én voltunk együtt óvszerrel.(mindig azt használunk) Megis jött utána 1 hét késéssel. Azóta nem voltunk együtt, csak úgy, hogy hozzá dörzsölte a puncimhoz a farkát, de nem tette be. Tudom, hogy kicsi az esély, de így is lehetek terhes. De nem hiszem, h elővaladékos volt neki, de most félek, hogy mégis, mert már 5 napja késik . Mostanában eléggé sokat is stresszeltem, mert vizsgáztam is, antibiotikumot is szedtem, mert beteg voltam. Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat. Tesztet csináljak? 20/L

2022. máj. 6. 10:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Csinálj, az megnyugtat.

Az antibiotikum+stressz simán bezavarhat.

2022. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
96%
Hátrányod nem lesz belőle, ha csinálsz tesztet. Nekem minden hónapban késni szokott a mensim 4-5 napot, de volt olyan stresszes időszakom amikor másfél hetet késett, szóval nem kizárt,hogy nálad is a stressz az oka. 24/N.
2022. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak a stersztől van
2022. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Holnap reggel csinálok tesztet
2022. máj. 6. 10:39
 5/22 anonim válasza:
8%
Kovid tesztet mindenféleképp!
2022. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Koronás nem vagyok 😅
2022. máj. 6. 10:53
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Az előző is késett egy hetet, ebben is benne lehet ennyi simán. Az antibiotikum is bezavarhat. Előváladékban meg nincs spermium ha előtte nem élvezett, csak maradék lehet egy korábbiból. De ha nem tette be sem akkor eleve nulla az esélyed. Szóval no para.
2022. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

A ciklus sosem állandó, az ember nem egy gép, hanem élő, organikus szervezet. Ezernyi okból késhet, +/- pár nap, de akár egy hét sem para.

Ha védekeztetek akkor nem vagy terhes. Kívülről egy vödörrel is ráönthetnek nem leszel terhes. A spermiumsejt nem alattomos hosszútávkúszó hogy kívülről, a nem túl barátságos PH-jú hüvelyen felkússzon és még onnan is tovább folytassa az útját.

Ha ennyire aggódsz akkor csinálj tesztet a saját megnyugtatásodra. Kb. egy ezres és nyugodtabban alszol :)

2022. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Próbálom magam megnyugodtattni, hogy minden rendben legyen!
2022. máj. 6. 11:17
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Akármitől lehet. Ennyi információ alapján senki meg nem mondja.
2022. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!