Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap késés mellett negatív...

3 nap késés mellett negatív teszt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben hetente és naponta is többször együtt voltam a párommal óvszer nélkül, megszakítással. Nem tervezünk még kimondottan babát, de “nem baj, ha mégis jön” alapon nem védekezünk óvszerrel. Mindig tűpontos volt a menstruációm (még órára pontosan is ugyanakkor jött meg), a ciklusaim 28-30 naposak. Most ott tartok, hogy 3 napja késik. Mivel elmaradtak a szokásos pms tüneteim, csináltam a menstruáció előtt 4 nappal egy facelle (10-es) tesztet, de ez baromi korai volt, negatív is lett. Tegnap reggel vettem egy x epil 25-ös, 2 db-os tesztet, mert sajnos csak ilyen volt már a rossmannban, és ez is negatív lett 2. pisiből. Az a fura, hogy igazából semmi menstruációra utaló tünetem nincs, annyi, hogy néha szúrkál a hasam, illetve mindig azt hiszem, hogy na most megjött, mert mintha folyna valami belőlem, de mégse 🤣 Ellőhetem még ma a másik x epil tesztet, vagy felesleges? 24N
2022. máj. 7. 14:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy középidőben volt egy pár csepp vérzés
2022. máj. 7. 14:16
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
3 napja késik a 28 vagy a 30 naphoz képest?A leghosszabb ciklushoz kell a késést viszonyítani.
2022. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A 30-hoz képest késik 3 napja! :)
2022. máj. 7. 14:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi késés után már mutatná a 25os is, lehet ciszta, bármi, attól h mindig pontosan jött meg, nem vagy gép
2022. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még próbáld meg az x-epilt de ha negatív akkor valószínű nem baba okozza a késést.Nekem a menzesz napján már halványan pozi volt.Előtte a 10-es tesztek is.De nem vagyunk egyformák.
2022. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kb 3 hete voltam nődokinál, és azt mondta, minden rendben, nincs ciszta, rákszűrés eredménye is oké. Persze ettől még simán késhet magától is, mostanában sokat stresszeltem munkahelyi dolgok miatt pl. :)
2022. máj. 7. 14:28
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Érdekes ez, eddig nem pörögtem a témán, sosem volt késés vagy hasonló… és most elöntött az az érzés, hogy milyen jó lenne, ha lenne tényleg baba :)
2022. máj. 7. 14:30
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Mi nők ilyenek vagyunk:) Ha most nem sikerült akkor próbálkozzatok direktben.
2022. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nemsoká az lesz :) Erre leszek kíváncsi, hogy most megjön-e. Már vagy egy éve így csináljuk, és valahogy annyira kicsinek érzem az esélyét, hogy megszakítás mellett sikerüljön… de nagyon örülnék persze :)
2022. máj. 7. 14:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Egye fene, ellövöm a tesztet ma, elvileg napról napra nő a szervezetben a hcg :) Ha meg továbbra is késik, veszek még párat jövőhéten, vagy orvos.
2022. máj. 7. 14:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!