Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki olyat, hogy...

Tapasztalt valaki olyat, hogy nem volt terhes, megjött mint szokott és mégsem esett le a hője?

Figyelt kérdés

Az orvosom uh-n már látta a következő tüszőt a 7. ciklusnapon, de a hőm még mindig 36.7, 36.8, sőt mértem 9-et is. Holott a második ciklusnapon le szokott esni 36.5 alá is. Mi lehet ennek az oka? A doki szerint nem abnormálisan magas.

Higanyossal mérek, nem digitálissal.


2010. szept. 17. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mensesem alatt nem megy 36,7 alá. Utána esik le 36,5-36,4-re.
2010. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mensim első napján még marad a magas hő és másnap már leesik. Nekem az furcsa, hogy ha neked egész menses alatt marad az a magas hőd, ami előtte is volt, szerintem mindenképp kéne, hogy essen a hő, mert ha még utána is fent marad, azon a magas szinten, ami előtte volt, esetleg még emelkedik is, akkor szerintem babagyanús a mensi ellenére is...
2010. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy nem magas a hő, hanem az, hogy nem esik le! Terhes lehet az illető 36,5 hővel is!
2010. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nézd, írtam a kérdésben, hogy nem vagyok terhes, megjött és az orvosom is kizárta, nagyon alaposan megvizsgált. Kétszer voltam ultrahangon, szépen nőtt a következő tüsző, épült vissza a nyálkahártya. Pé idején sajnos nem tudtam mérni. Most vagyok a 22, napon, 36.9-et mérek 3 napja.

Egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy történt-e mással ilyen. A doki szerint nincs jelentősége, de engem érdel, mert eddig egészen más görbéim voltak, szinte tankönyviek, kivéve a hosszukat, de ennek megvan az oka és kezelik.

2010. szept. 17. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyan tudtok ti állandóan hőmérőzni?
2010. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szokás kérdése, valahogy úgy, mint fogat mosni.

Nekem mindin reggel 5.40-kor csörög az óra, oda van készítve mellé a lerázott hőmérő. Hétvégén pedig ha nem is éberedek fel ilyen korán automatikusan mérek. Korábban én is hülyeségnek tartottam, de rendszertelen mensivel nagyon megnyugtató tud lenni. Az orvosom is meg szokta nézni, most először nem tudott érdemben hozzászólni.

2010. szept. 20. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!