Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A baratommal egyutt voltam 3x majdnem egymas utan gumi nelkul NEM JOTT BELEM EZ 100%

Elsonek este, aztan aludtunk (2.) es a 2. utan ki ment pisilni (mert elmeletileg maradhat a 2. utan benne valami) (3.)

A hasamra ment el, viszont lehet lefolyt egy kicsi a huvelyemhez (de szerintem nem bele)

Tegnap kellett volna megjonnie de meg semmi.


2022. máj. 10. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem védekeztetek, úgyhogy nyilván lehetsz
2022. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%
1 napja?... Majd ha már 1 hónapja csúszik, akkor kezdj el aggódni...
2022. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet. Mi nem tudhatjuk. A megszakításos védekezés sose 100%. Emiatt igen, lehetsz terhes. Nem amiatt, mert befolyt, hanem az előváladékban is LEHET spermium. Az pedig ugyanúgy bekerül akkor is, ha időben kiveszi. Vegyetek gumit, szedj fogamzásgátlót, rakass fel spirált (hormonmentes, hormontartalmú), használj helyi hatású fogamzásgátlót vagy ne szexelj. Az összes mind ezerszer jobb fogamzásgátlási módszer, mint a mostani... Úgy nem használjuk a megszakításos védekezést, hogy ha becsúszik a baba, akkor nem tudjuk vállalni. Csak stabil párkapcsolatba való ez.
2022. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ui.: nem voltam termekeny!
2022. máj. 10. 18:00
 5/7 anonim válasza:
83%

Egy nő mindig termékeny. Maximum vannak napok, amikor kevésbé az.


(Egy nőgyógyász mondta nekem anno)

2022. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó drágám ha tudnád, hogy hány barátnőm mondta ezt és most tolja a babakocsit vagy végig kellett élnie az abortusz borzalmas tortúráját. Nem egy barátnőm esett teherbe a ciklus elején vagy végén, a vérzéses napokon akár. Szóval ha nem termékenységtudatot alkalmazol, akkor ne mondjad azt, hogy nem voltál akkor termékeny. A naptár módszer nem védekezés.
2022. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy írják, lehetsz terhes. Tesztelni kellene szerintem.. Aztán a jövőben védekezni..
2022. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!