Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vénusz csepp használt valakine...

Vénusz csepp használt valakinek? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Babát szeretnénk és azt olvastam ez segíthet.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már egy ideje próbálkozunk a babával de semmi másfél éve volt egy missed ab műtétem felett ,hogy az miatt nem sikerül újra a baba. Vénusz cseppről még csak neten olvastam. Arra lennék kíváncsi valaki használta e már és bevált e?



2022. máj. 10. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem fog. Miért nem vizsgáltatjátok ki magatokat?
2022. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan csodaszer, ami ezen segítene. Rendes kivizsgálásra költs inkább.
2022. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Vizsgáltasd ki magad, nekem is voltak missedek, terhesnek terhes leszek, de nem fejlődik.
2022. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Próbáld ki nyugodtan ha még nem tetted. Tudom nem mostani ez a poszt de hátha olvassa valaki. Mi másfél évet próbálkoztunk aztán amikor ezt használtam abban a hónapban már pozitívat teszteltem. Mielőtt közeledett a nem várt napja én kb 4-5 nappal előtte abba hagytam. Fél üveggel fogyott el csak.
2022. aug. 19. 06:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!