Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk babát és...

Nagyon szeretnénk babát és most peteérés után egy nappal vagyok viszont náthás lettem ez baj, befolyásolja? Be vennék egy neocitrált, coldrexet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
miért ne vehetnél be??? gyógyulj meg, de közben nyugodtan próbálkozhattok...ha van energiád ;)
2010. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahogy én babonás vagyok. Nem tudom, mit mondanak az orvosok, de én is így jártam ebben a hóban és nem vettem be semmit. Csak kamilláztam magam (az az orrot remekül rendbe szedi) és Strepsilst mertem szopogatni. A görbém szép, reménykedek.
2010. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél be. Ha még csak most volt peteérés, akkor még jópár nap, mire beágyazódik.(Már ha történt megtermékenyülés.) Előtte nincs szoros összeköttetésben a testeddel.
2010. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem befolyásolja semmi, nincs kapcsolatban a testeddel. Vegyél be nyugodtan!
2010. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!