Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer! Lehetek...

Kiszakadt az óvszer! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3nappal ez előtt volt aktusom, reménykedtem benne hogy nemfog kiszakadni az ovszer és mindig néztük is! (Durex) amikor Nemm néztük és 10percre rá fura érzésem volt egy kicsit de semmit sem sejtettem és amikor a párom kivette láttuk hogy ki szakadt! Eléggé meg ilyedtünk s nem fér egy baba az életünk be tizenéves korban. Van esély arra hogy terhes lettem? (Nem ment el belém amikor kihuzta azután meg 15-20percig orálisan történtek a dolgok)!
2022. máj. 14. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mesélje már el valaki, hogyan tud kiszakadni...
2022. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 simán ki tud.Elég egy kis hiba rajta,vagy nem jol huzzák fel.Én így lettem terhes anno.
2022. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!