Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon teherbe tudok majd esni?

Vajon teherbe tudok majd esni?

Figyelt kérdés
A párommal mindig megszakításosan vagyunk együtt (tudom ez nem biztonságos védekezés, de igazából nem lenne nagy probléma, ha teherbe esnék). Már két éve így csináljuk, de nem lettem ebből terhes. Sokan ígyis teherbe esnek vagy még kevesebből. Ha majd neki látunk a projektnek, akkor sokat kell majd várnunk?

2022. máj. 17. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem fogja tudni megmondani. Lehet, hogy a parod elovaladeka nem tartalmaz spermiumot (mert ilyen is van), ezert nem estel meg teherbe, de az elso eles probalkozasnal sikerulni fog. Az is lehet, hogy tobbet kell varnotok, tenyleg nem lehet tudni.
2022. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
10 évig "védekeztünk" így, nem estem teherbe. Első próbálkozós hónapban terhes lettem. Szóval szerintem nem jelent semmit.
2022. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn sem lettem így terhes. Évek óta így védekeztünk.

Mikor szerettünk volna babát ,akkor pedig "élesben"csináltuk. És jöttek is ☺️ Kisfiam hamarosan 5 éves lesz. Születésétől kezdve ,megszakítással vagyunk együtt.


Nekünk ez vált be. Ha mégis "becsúszna "a baba mellette ,örömmel fogadnánk, ugyanis szóba jött már ,hogy mi lenne ha...


Nem mindenkinek működik. Nem mindenki ügyes benne, plusz az előváladèk.. De úgy érzem ,nekünk ez tökéletes védekezési módszer. És mint írtam ,simán teherbe estem 2x is ,amikor rendesen együtt voltunk. Ja és elsőre.😉

2022. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első házasságomban megszakítástól lettem terhes. A jelenlegi párommal 2 éve vagyunk együtt, megszakításos módszerrel "védekeztünk", nem lettem terhes. Az előző hónapban döntöttük el, hogy babát szeretnénk, és rögtön össze is jött. :)
2022. máj. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így “védekeztünk” kb. 2 évig. Nem lett volna gond, ha jön a baba. Mikor szerettünk volna babát, pontos ovulációkor voltunk mindig együtt, így volt fél év teherbe esnem. Én 23 éves voltam, férjem 25.
2022. máj. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Másfél évig "védekeztünk" így és nem lettem terhes, ahogy próbálkoztunk utána elsőre sikerült.


Viszont az idelátogató tinik és fiatalok kedvéért elmondom, hogy ehhez nagyon kell ismernie a férfinak és a nőnek is a testét vannak dolgok amikre érdemes pluszban figyelni...stb..és még így sem 100% a megbízhatóság..akinek baj ha becsúszik a baba nem ajánlom.

2022. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Így "védekeztünk" évekig. Élesben 4 éve nem sikerül sajnos... nem találtak semmit egyikünknél sem, inszemek sikertelenek, a lombik következik.

Szóval, ezt tényleg nem lehet előre tudni.

A legfontosabb, ne idegeskedj ezen, felesleges előre ezen agyalni, de ha esetleg mégis foglalkoztat, pár alap vizsgálatot meg tudtok csináltatni. Pld hormon, IR, párodnak sperma vizsgálat.

2022. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így védekeztünk a férjemmel éveken keresztül. Persze nem lett volna tragédia, ha becsúszik a baba. Soha nem lettem így terhes. Viszont amikor élesben ment a dolog, tervezetten, akkor azonnal teherbe estem. Mindkét alkalommal.
2022. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megszakítással nem lehetsz terhes,még egy jó nagy adag spermiúmtól lesz mindenki terhes .
2022. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sem lesz terhes* 9es voltam
2022. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!