Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy tegnap és ma...

Lehetséges, hogy tegnap és ma is pozitív az lh teszt?

Figyelt kérdés
Pozitív eredmény esetén még mennyi idő van még össze hozni a babát?
2022. máj. 20. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Úgy tudom, 2-4 napig tart, szóval hajrá kérdező. 😄 Én ugyan csak 1 tesztet csináltam és kb minden nap próbálkoztunk is, de elsőre sikerült.
2022. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az baj, hogy én dél körül csináltam mindkét nap? Azt olvastam most sok helyen délután kell. Holnap csináljam később?
2022. máj. 20. 01:07
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Az LH teszten a 2 csík nem jelent pozitívat!

Ez egy folyamat, kb. a ciklus 8. napjától minden nap kell, délben is megfelel. Akkor pozitív, ha a második csík olyan, vagy erősebb, mint az első, halvány második csík az semmi.

2022. máj. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Az önellenőrzésre alkalmas diagnosztikai eszköz kimutatja a hormonszint emelkedését, ezáltal lehetővé teszi az ovuláció időpontjának megállapítását. Az ovulácós teszt a hipofízis által termelt, testben található luteinizáló hormon (LH) szintjét méri, mely egészséges működés esetén menstruációs ciklus közepe táján megemelkedik. Ezt nevezik LH csúcsnak, mely kiváltja a peteérést. Az LH hormon eljut a test minden pontjára a vérárammal, így a vizeletben is kimutatható. Ez teszi lehetővé, hogy otthoni körülmények között is megvalósulhasson a mérés, amely azért is nagyon fontos, mert az érett petesejt csak 24 óráig életképes. A családtervezés során a gyermekre vágyó szülők egyik legnagyobb segítsége az ovulációs teszt vagy más néven peteérés teszt. "


Miért ne jelentene pozitívat? Ugyan olyan elven működik és és ha pozitív legalább az első, utána nyugodtan lehet próbálkozni, mivel a spermium sem csak 10 percig életképes...

2022. máj. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ahogy idézted is, az LH szint csúcsa esetén van tüszőrepedés, amelyet egy fokozatos LH emelkedés előz meg. A teszten ott a két csík akkor is, ha még nem jár az LH a csúcsnál, csak az emelkedés szakaszban. Ezért kell a csíkok erősségét figyelni. A bűvös 24 óra akkor van, amikor a legerősebb a csík.
2022. máj. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
A lényegen nem változtat. Ha az első csíktól kezdve 1 hétig folyamatosan próbálkoznak, akkor 90% a siker... lehet lepontozni, nekem pontosan így sikerült januárban.
2022. máj. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is 2 napig volt pozitív. (Igen, biztos, hogy mind a két nap az volt) Az első pozitív napon tudtunk együtt lenni, és sikerült:) úgyhogy hajrá ☺️
2022. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a ciklusban nekem is két napig volt pozitív (digitális). Akkor a 2. pozitív naptól számítva körülbelül 24-36 óra múlva repedhet meg a tüsző?
2022. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom, hogy két erős csík a pozitív, ezeket én annak gondolom.


[link]

2022. máj. 20. 08:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is pozitív mindkettő.
2022. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!