Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik eseményutáni tabletta...

Melyik eseményutáni tabletta a legbiztosabb?

Figyelt kérdés
Sajnos elszakadt a gumi, és a párom bennem ment el.. Mivel ő szlovákiai, így felajánlotta, hogy vegyük meg ott, sokkal egyszerűbb lesz. Ez szép és jó, viszont fogalmam sincs, hogy melyik kéne, ami a legbiztosabban hat. Elvileg kedden ovuláltam, de marhára nem akarok orosz rulettezni. Esetleg valaki, aki jobban ismeri ezeket, tudna tanácsot adni?

#márka #esemény utáni tabletta #esemény utáni tabletta márka #esemény utáni márka
2022. máj. 20. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Gondolom Szlovákiában sem csak besétálunk a patikában és kérünk egyet, illetve ott s írkálják csak úgy egy pasinak.

Szerintem ehhez neked kell orvoshoz menned.

2022. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Én escapellet vettem be 4 órán belül, terhes lettem. Csak az az együttlét volt, szóval más nem lehetett :( így ezt nem tudom ajánlani. Egyébként Szlovákiában nem vényköteles.
2022. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ne ezen spóroljatok, hanem irány az orvos és ő felír megbízhatót..
2022. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Az komoly azért, hogy Szlovákiában nem vényköteles 😳
2022. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

10+ éve Romániában sem volt vényköteles, azóta nem tudom ha az lett.

Az a legbizosabb amit minél hamarabb bevettél az esemény után.

2022. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Esetleg az Ellaone-val van valakinek tapasztalata?

Azt lehet Szlovákiában kapni? Ezerrel olvasok és ez tűnik eddig a legjobbnak

2022. máj. 20. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

En is escapellet kaptam anno, sajnos telibe sikerult, kiszakadt a gumi es (valoszinuleg) ovulaciom is volt, naptar szerint legalabbis.

Meg aznap bevettem, nem lettem terhes.

2022. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Én Ellaone-t kaptam pár éve. A párom ( kb egy hónapja voltunk együtt ) rosszul választott gumit és kb a 3. Együttlétkor lecsúszott és bennem maradt mindennel együtt. Valószínű terhes lettem volna. Kb másfél óra múlva túl voltunk az ügyeleten és be is vettem, hatott. Nem lettem terhes. Minél hamarabb kell bevenni. 1-2-3 napig talán meg oké, de annál csekélyebb az esélye a hatásának.
2022. máj. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat #7-es, véletlenül a félig hasznosra mentem, pedig a hasznosra szerettem volna🥺.. Köszönöm mindenkinek a válaszát🥰
2022. máj. 30. 14:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is escapellet vettem be most volt a terhességmegszakításom szóval nem ért semmit sajnos
2022. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!