Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogyan lehetséges?

Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom nem mindenki egyforma, de ennek mennyi esélye van?

A párommal szeretnénk gyereket, hónapok óta próbálkozunk, de semmi. A barátnőm is nagyon akart gyereket, de a párja még nem. Ezekután miután szexeltek magába "öntötte" a párjának a spermájat a gumiból (igen, kicsit gusztustalan) és azonnal sikerült is neki terhesnek lennie. Kicsit féltékeny is vagyok rá, de igazából a kérdésem az lenne, hogy nem kéne még igy kisebb esélynek lennie, arra hogy terhes legyen?



2022. máj. 22. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt elég nehéz elhinni...
2022. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Először is UNDORÍTÓ hogy stikában csinált gyereket. Ez így elég rövid kapcsolat lesz vagy együtt maradnak,de rideg házasságban... másodszor van akinek jobban befogadja a teste a spermát vagy apuci spermája gyorsabb, épp jókor ovulált stb. Csomó tényező van ami miatt másnak könnyebben jön össze.
2022. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Ha gumiban szexelnek akkor védekeznek, ergo kisebb esély így teherbe esni, mint úgy, hogy direktben beonti a cuccot. Vagy mit nem értek?


Amúgy meg ne no comment.

2022. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lehetséges, hiszen a gumiban nem nagyon éri levegő a spermákat (levegőn pusztulnak el hamar), max amikor leveszi, de gondolom gyorsan el is kötötte. Tehát még élő spermium került a hüvelyébe.
2022. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Hirtelen nekem Boris Becker esete jutott eszembe.

Állítólag ott így történt:


[link]

2022. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Simán összejöhet így is. A 4-es leírta hogyan
2022. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mit szólt hozzá a párja, ha még a párja?
2022. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mondta el neki, hogy ezt csinálta. Úgy tudja, hogy csak "véletlen" sikerült.
2022. máj. 22. 23:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!