Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 7. én voltam...

Szeptember 7. én voltam együtt a férjemmel, és nem tudom mikor lehet már csinálni terhességitesztet?

Figyelt kérdés
Mondjuk most csináltam az elöbb egyet de nem tudom ennyi idö alatt már kimutatja az esetleges terhességet? Szóval kedden lesz 2hete?! Kimutatja már? Ja és amúgy negatív lett
2010. szept. 18. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai volt. Probáld meg pár nappal később.
2010. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hétfőn mutathatna legkorábban valamit.
2010. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és még azt hozzá kell tennem még szoptatok már 1 éves a kisfiam és még menstruációm sem jött meg ,így nem olyan nagy a teherbeesés lehetősége??hány nap a beágyazódás??
2010. szept. 18. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem kicsi rá az esély hogy szoptatás mellett teherbe ess, főleg, hogy még meg se jött a menzid. Meg a tesztet is korán csináltad, én még várnék a helyedben vagy 2 hetet.
2010. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de a beágyazódást követöen 3 napra kimutatja már nem???

hány nap a beágyazódás nem tudom ?????

2010. szept. 18. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
a beágyazódás 5-7 nap. Utána még kb 5 na és csak a peteéréstől számítva a 13. 14 .napon érdemes tesztet lőni. Hidd el tapasztalatból beszélek:S Sok sikert nektek!!!!!
2010. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van, a beágyazódás kb. 5 nap. De csak azután, miután a megterményített petesejt a méhbe ér. Ez is kb. 5-7 nap. Tehát, fogantatás után 10-12 nappal van a beágyazódás. Ennek a neten is bárhol utánaolvashatsz.

A beágyazódás után kezd a szervezet hcg-t termelni, tehát elvileg a 12. nap után kezd mutatni valamit.

2010. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!! utánna is szoktam nézni,csak megkérdezlek titeket is gondoltam :)
2010. szept. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!