Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt pozitív az ovuláci...

Tegnap volt pozitív az ovulációs tesztem. Tegnapelőtt és tegnap együtt voltunk este. Ma is legyünk még együtt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az első negatív napon is együtt kellene lenni, de tegnap és tegnapelőtt is együtt voltunk. Nem lenne ez sok, 3 nap egymás után? Vagy hagyjuk ki a mai napot?

(ne írjátok azt, hogy ne görcsöljek rá és legyünk spontának, nem vagyunk már fiatalok, nekünk szükséges az időzített együttlét (is) )


2022. máj. 25. 06:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehettek együtt ma is, abból baj nem lesz. Sok sikert! 🙂
2022. máj. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig ovu előtt 1-2 napi együttlétből lett terhesség.
2022. máj. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az egyik terhességnél ovu környéken minden nap együtt voltunk, mert jól esett. A másik terhesség ovu előtt 2 napi együttlétből jött össze.
2022. máj. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Pedig de csak ezt tudom írni, ha jól esik legyetek együtt, ha meg nem, akkor ne.
2022. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 napig volt pozitív az ovuteszt. Az első pozitív napon tudtunk együtt lenni, utána pár napig nem, és sikerült a baba :)
2022. máj. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Mi jó a folyamatos ütemezett szexben? Millió dolgon múlik nem csak az időzítésen. Amúgy sperm1k 2-3 napig élnek a túl sűrű szex meg nem tesz jót a minőség/mennyiségnek. Szóval ha már ennyire rá akarsz görcsölni, legalább nézz utána a dolgoknak rendesen
2022. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

40 évesen, a hátam mögött megannyi vetéléssel, szerintem ne ítélkezz felettem kedves utolsó.

Az orvos utasításait követjük. Mivel nem tudtam előre mikor lesz pozitív az ovutesztem, így szerettük egymást mert úgy kívántuk. Másnap pozitív lett az ovuteszt. Nosza, ha már pozitív lett, együtt voltunk aznap is.

Ezért tettem fel a kérdést, hogy ma is (azaz az első negatív napon legyünk együtt), vagy az már túl sok. Doki szerint az első pozitív és az első negatív nap legyünk együtt, amúgy meg 2 naponta.

De ugye nálunk "becsúszott" a pozitív nap előtti szeretkezés, mert úgy kívántuk.

Szép napot neked is.

2022. máj. 25. 08:46
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Na itt azt mondjuk ne legyetek együtt nem lesztek, ha azt mondjuk legyetek akkor lesztek? 40 évesen több eszed is lehetne ettől.
2022. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Programozott szex 🤦‍♀️
2022. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen mi is úgy hoztuk össze elsőre, hogy minden nap együtt voltunk ovu környékén. Egyébként kedvünk is volt hozzá. :)
2022. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!