Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 3 hete vetéltem el.7-hete...

Most 3 hete vetéltem el.7-hetesen.Ma reggel ujra készitettem egy tesztett és pozitiv szerintetek származhat bármilyen problema ebböl.Lehetséges az ujjab elveteles?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Veteles utan 3 hettel ujra terhes vagy? Ez lehetseges? Nem inkabb nem urult meg ki a hcg?
2022. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is valószínü, hogy még az elözö terhességet mutatja, nem állt vissza a hormonszinted.

Másrészt vetélés után is 6 hetes szünet javasolt, hogy lehetnél terhes?

2022. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Tehát egy héttel a vetélés után már volt peteérésed és szexeltél is... azta.
2022. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell 6 hét csak a vérzés végét kell megvárni.

Nem 1x volt missedem egy doki sem mondott 6 hetet az szülés után van.

Nekem ovum a 3.héten van missed után.

2022. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Vetélés után már szexeltetek??
2022. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
4. A vetélés utáni első rendes ciklus utáni vérzést kell megvárni. Egy épeszű orvos se mond mást. Teljesen alkalmatlan a méhnyálkahártya egy újabb terhességre 2-3 héttel utána. De mindenki csinálja ahogy akarja.
2022. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Az igen!6 hetet mondtak nekem hogy ne vegyek kádfürdőt és ne szexeljek mert be is vérezhetek ha sérülés ér odalenn.Én betartom mert nem szeretnék bajt és aztán meg azért nem tudok újra teherbeesni.

Mindegy ez én vagyok.Ti kérdező mikor szexeltetek a műtét után ha 3 hete műtöttek és már pozitív teszted van?Akárhogyis számolom ez nem valőszínű.

Lehet az előző terhességed mutatja az a teszt mert még nem ürült ki teljesen a hcg.Megjött a műtét utáni első menzeszed?Mivel az 4-6 hét műtét után és az azt követő 2 hétben lehet peteérés újból és max abból foganhat meg egy újabb terhesség.Nekem is már eltelt a műtét óta 6 hét,2 hete jött meg majd a napokban éreztem az ovulációm szóval nekem hihetetlen hogy te már terhes is vagy.

2022. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

14 hetes megszakításom is volt és akkor sem mondott a dokim hat hetet csak szülés utánra mondott 6 hetet, 1 coklust az újra próbálkozásra mondott.

Amúgy a lombikosoknál meg direkt meg kaparják a nyálkahártyát mert tanulmányok szerint az is segíti a teherbe esést.

2022. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen és 1 ciklus az szerinted hány hét?:D

2 hét talán vetélés után?Lombikosoknak szokták csinálni ezt a méhnyálkahártya karcolást igen mert attól megújulhat de azért ne hasonlítsuk már ahhoz hogy missed ab miatti műtét után nem vár valaki minimum 4 hetet.

Egyébként van akinek a műtét 6 hét múlva jön csak meg a vérzése.

Ja és a karcolás sem úgy van hogy azonnal egymásnak kell esni.

2022. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy milyen észérveket sorakoztatunk fel. Aki nem bír várni a próbálkozással, annak úgyis mindegy. A tested tiszteled meg azzal, ha időt hagysz neki a gyógyuláshoz és legalább egy normál ciklust kivársz. Nekem eszembe se jutott azonnal töcskölni, mint a nyulak. Nem csak testileg, lelkileg is kell egy kis idő. De akinek mindegy, az már a kórházból ki menet a liftben is elkezdheti tőlem.
2022. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!