Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 halvány pozítiv teszt mégis...

2 halvány pozítiv teszt mégis nagyon erős menstruációs görcsök 2 napja ma meg már erős vérzés.. 3 nap lenne a nem várt ig. Mi lehet?? Ez normális?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Valami eldulhatott, és megszakadt, valószínű nu,ma megjott a menstruációd.

Kémiai terhesség lehetett.

Mennyire volt pozitív a teszt? És milyen fajta?

Sajnos elofurdul, hogy becsaposak, pl itt is látni mostanában sok halvány pozi predit a nem várt elobb, ezért érdemes szerintem inkább megvárni, amíg késik, és akkor nem kell ilyenen agyalni.

Remélem legközelebb sikerül!

2022. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szabad szemmel tisztán látszik a pozitiv dm es teszt volt (X-epil)
2022. máj. 30. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Korai vetélés...

Nincs semmi teendő. Van ilyen, csak sokan nem is tudunk róla.

2022. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Kémiai terhesség lehetett vagy a teszt vacak mint a predi pl.Életemben nem vettem olyat még mivel elég rossz a híre.

Milyen teszt volt?Nekem tavaly a Facelle mutatta a kémiait,voltam is vérvételen mert nem spontán terhesség volt és muszáj volt mennem és nagyon alacsony hcg lett majd lecsökkent és végül meg is jött a menzeszem.

2022. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
X-epil az első terhességemnél is ezt használtam.
2022. máj. 30. 15:15
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Kémiai terhességre gondolnék én is. 2 napos késésnél volt nekem is halvány pozitív x-epil tesztem, aztán kb 1 hét késéssel erős vérzés. Tovább is tartott egy átlagos menstruációnál.
2022. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Mivel még nem késett a pozitív tesztkor, én azt nem is mertem volna pozitívnak kijelenteni. Amíg nem késik, pont ezért nem szabad tesztelni, mert sok esetben csak csalódás követi.

Kémiai terhesség volt valószínűleg, ami kiürül a menstruációval, nincs teendő vele.

2022. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
X-epil nemvárt előtt 5 nappal nem lesz pozitív! Vagy szellemcsík volt, vagy hibás tesztet fogtál ki.
2022. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma volt pozitív tesztem meg tegnap.
2022. máj. 30. 19:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor mi volt 2 napja?

De 3 nappal mensi előtt sem lesz pozitív az X-epil.

2022. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!