Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 3-án jött meg....

Szeptember 3-án jött meg. Normál 28 napos a ciklusom, de a peteérésem mindig két nappal hamarabb van mint középidő. (tehát 12 napra) 10-én voltunk együtt a párommal. Lehetséges, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még kb. 1,5 hét múlva kell megjönnie, de ma többször is észrevettem (wc papíron) rózsaszínes nyálkás folyást (elnézést a kiírásért). Lehet, hogy ez a beágyazódás jele?
2010. szept. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ha 12. napon van pé-d általában, akkor az 15-én volt, ma 18-a van, ilyen hamar nem ágyazódik be, csak kb. 10 nappal később. Bár ha csak 10-én voltatok együtt, és 15-én volt pé, akkor az már egy kicsit sok, erre sem sok esély van.
2010. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam, csak nem tudtam mennyi a beágyazódás ideje, meg mi ez a rózsaszínes nyálkás izé. (először 10-ével számoltam)
2010. szept. 18. 22:25
 3/4 A kérdező kommentje:
nem csak 10-én voltunk együtt, utána is, de utána megszakítással védekeztünk. (tudom sokak szerint nem védekezés, de eddig még ezzel a módszerrel sosem volt problémám)
2010. szept. 18. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy fura a folyásod, de ha a tényeket nézve szerintem nem baba. Egyébként nekem sem volt sose "gond" a megszakításos védekezés, csak akkor jött a baba, amikor már nem védekeztünk sehogy. De ettől függetlenül nem 100%-os módszer.
2010. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!