Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. 2 év múlva szeretnék...

Kb. 2 év múlva szeretnék gyereket vállalni, de már most szeretném felkészíteni a testemet, hogy minél könnyebben viseljem a terhességet és minél előbb regenerálódhasson. Melyek a legjobb könyvek/youtube csatornák/blogok, amelyek ezzel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Elsősorban itt arra gondolok, hogy minél kevésbé károsodjon a bőrszövetem a hasamon/melleimen, minél könnyebben vissza tudjon húzódni, hogy ne szedjek fel túl sok kilót, vagy könnyen vissza tudjak fogyni. Olyan oldalak/könyvek érdekelnek, ahol megfelelően taglalják, hogy milyen részeket kell erősíteni, hogy milyen olajakat, tápanyagokat, termékeket érdemes használni és milyen életmódot kéne követni. (Az intimtorna része nem igazán érdekel, mert azt már most gyakorlom és majd terhes intimtornára is fogok járni.)

2022. jún. 4. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Ami téged érdekel az színtiszta genetika, vagy a hízás az a tudatos étkezés majd terhesség alatt.



Szóval erről semmit nem fogsz találni.



Mivel egyertelmű, hogy figyelsz magadra egyébként is, îgy plusz teendőd nincs.


Terhesség alatt a kollagénbevitelre és a hidratálásra majd figyelj folyamatosan.

Étkeés ne ösztönös, hanem tudatos legyen.

Én ezt elcsesztem.. mert sosem kellett figyelnem az étkezésre, sosem hîztam.

Tehát annyit ettem, amennyit kívántam.

Terhesen ez több volt, mint kellett.

( de simán leadtam)

2022. jún. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azért várom a további válaszokat.
2022. jún. 5. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is jó, ha tudatos a családtervezés, sőt.. de azért ennyire nem kell túlzásba vinni.
2022. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Ezt olvasni is rossz
2022. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Imádom ezt az oldalt, még mindig nem kaptam választ a kérdésemre xd


Egyébként én tisztában vagyok vele, hogy kishazánkban sok nő úgy van vele, hogy kipipálja a kis listáján a két gyereket, aztán kötelezően felveszi a puding testalkatot, meg levágatja praktikusan rövidre a haját, és már 35 évesen jelentkezik nála az inkontinencia, ami dupla ennyi idősen sem kéne, hogy jelentkezzen, de nem baj, hogy nincs igénye arra, hogy a saját bőrében jól érezze magát, mert addigra már a férje is hozzá idomul...

Szeretem a testemet. Szeretném minél inkább és minél tovább így megőrizni, hogy minél jobban érezzem magam a bőrömben, hogy minél több szeretetet adhassak a családomnak.

2022. jún. 9. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Az például jó pont gyereknevelés előtt, h felhagysz az előítéletekkel. Meg ezen a görcsösségen.
2022. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na pont az ilyennek nem kéne gyereket vállalni.. Törődj inkább a testeddel, mindenki jobban jár.
2022. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges étkezés, sport mellett is lehet hogy úgy reagál a szervezeted hogy hizol egy csomót , kireped a borod hiába kenegeted.

Oldalakat nem tudok ajánlani de készülj fel erre is

Aztán szülés után ha már nem szopizik edzes, kaja és formába tudod magad hozni de pl egy megereszkedett mellel vagy striaval nem tudsz mit kezdeni

Esetleg ne adj isten kötényhasad lesz az ős komoly meló rendbe rakni

2022. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tehát előre nem fogsz tudni semmit tenni, azon felül, mint amit eddig is megtettél.



Szakirodalom pedig nincs.

2022. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!