Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? És hány hetes...

Terhes vagyok? És hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés

Utolsó mensi március 31-április 4.

Ovu ápr. 15. De akkor még probléma volt a párommal köztünk úgy volt hogy szétmegyünk januartol apr 23ig nem is volt köztünk szex. Kövi mensi május 28-31ig kellett volna lennie. Május 27en együtt voltunk, majd utána barnás folyásom lett. Azt hittem azért mert megfog jönni, de nem ìgy lett. Majd elvégeztem azóta 4 db tesztet melyek pozitívak lettek. Rosszullétem nincs, a hasamban érzek néha nyomást, alvás nehezen megy, de különösen semmilyen változást nem vettem észre.


2022. jún. 8. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a nőgyógyászod ő pontosat tud mondani. Ha 4 teszt is pozi lett, akkor egyértelmű a terhesség.
2022. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek a nőgyógyászhoz, de már annyira izgulok. Annyira szerettünk volna kisbabát már, ezen ment folyton a vita. 1 éve folyamatosan sikertelen volt
2022. jún. 8. 08:05
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Àprilis 23.án voltatok együtt?Mert akkor simán lehet abból az együttlétből
2022. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Meg tudod mutatni a teszteket milyenek lettek?
2022. jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Apr.23an voltunk igen egyutt
2022. jún. 8. 08:17
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Én nem tudom elhinni hogy valakinek 4 teszje pozitív ( melyeket elvégzett...) És itt kell megkérdezni hogy hány hetes terhes lehet....

Először is a net tele van terhesség kalkulátorokkal, másik részt aki egy csecsemőről fog gondoskodni, ennyire legyen már életképes.

Tudom, mindenki azt kerdez amit akar meg erre van az oldal ( nem egészen erre) de azért van aki visszaél a lehetőségekkel)

Amúgy ha az ápr.23 az egyetlen olyan együttlét, amiből lehet, kb 7 hetes.

2022. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem április 22-i együttlétből fogant meg a babám, most vagyok 8+4 hetes (méretek alapján), ha a menstruációt veszem alapul, akkor ma 9 hetes :D
2022. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. Honnan tudod, hogy április 15. volt az ovud? Teszt+hőmérő+tünetek vagy csak kiszámoltad? Mert ha utóbbi, akkor közel sem lehetsz benne olyan biztos.

2. Az hogy lehet, hogy egy április 15-i ovu után május 28-ára várod a vérzésed? Vagy volt egy vérzésed április végén is? Mert akkor simán a május közepi ovu idején fogant, és most kb. 5 hetes terhes vagy, vagyis már a 6. hétben jársz, és nem biztos, hogy pénteken már fog látni embriót a doki, ahhoz túl korán van. Vagy ápr. 23. és máj. 27. között nem voltatok együtt? Ezesetben viszont tuti, hogy ápr. 23-án fogant, és akkor bő 8 hetes vagy, és már szívhangot is hallgathattok.


Ha a fenti kérdésekre válaszolsz, nagyobb eséllyel mondanak itt okosakat majd a válaszolók. Túl kuszák az infók.

2022. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Alkalmazás méri az ovum hogy mikor van, aprilis 23 ota egyutt vagyunk többszor is.
2022. jún. 8. 11:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az alkalmazás matematikai átlagot számol, semmit nem ér.

Ha többször voltatok együtt ápr 23 óta, bármennyi idős lehet a terhesség.

Az utolsó mensi alapján fognak szamolni 12. Heti genetikai uh-ig,ahol ha szükséges, korrigálják a kort.

2022. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!