Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napja késik a menstruációs....

1 napja késik a menstruációs. Barátommal együtt voltunk június 4-én de sajnos nem védekeztünk nekem ez volt még csak második alkalom, hogy együtt voltam valakivel. Állandóan éhes vagyok valószínűleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Igen, lehetséges
2022. jún. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
22%
Igen. Mi lesz a kis lurkó neve?
2022. jún. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
De az éhség inkább az aggodalom velejárója
2022. jún. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem élvezet el bennem

Nem jellemző rám h éhes vagyok az elmúlt két hétben 4 napon keresztül nem ettem mert soha nincs étvágyam már évek óta

2022. jún. 11. 00:56
 5/14 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 3 napban nagyon stressz vagyok ideges is ez is közbe járhat?
2022. jún. 11. 01:02
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Kicsi az esély, ha megszakítással csináltátok, de attól még lehetséges, hogy felcsinált a pasid. Gratula a felelőtlenségetekhez, az abortuszhoz/ vagy a nem kívánt gyerekszüléshez, attól függően hogyan döntesz- műtétre mész, vagy megtartod.

Annyi féle védekezési mód van, használjátok. Miért jó ha minden dugás után mehetsz kapartatni/vagy szülöd futószalagon a nem tervezett gyerekeket? A nincs eszed védekezni, ne tedd szét a lábad!

2022. jún. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Mint írták kicsi az esélye, de lehetséges is egyben. Én nem foglak leszidni, nem vagyok senkid.


A száraz tényt írom le inkább.


Felelőtlenek voltatok mind ketten.


Ha nem vagy terhes ( ez a valószínűbb ) akkor legyen ez intő példa.

Az étvágyat a stresz el venni szokta, nem meghozni.


1 napos mentruáció kimaradás még normális, az ettől való félelmed alaptalan.


Ha 3-4 napot késik, vásárolj egy tesztet, vagy 2 különböző márkát.


Ha pozitív és kiderül, hogy állpotos vagy akkor innentől a továbbiakat neked kell el döntened.

2022. jún. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem védekeztetek akkor fennállhat a kockázata hogy fogantatás történik, akár éhes vagy akár nem. Az éhségérzet növekedését ezernyi dolog okozhatja.

A ciklus sosem állandó, az ember nem robot, +/- pár nap teljesen természetes.

Ha 1 hétnél nagyobb az eltérés és éltél védekezés nélküli nemi életet akkor vásárolj egy tesztet. Rá egy hétre kontrollteszt.

2022. jún. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Az aktus óta hét nap telt el. Tegyük fel, hogy távozott spermium közben(nem minden férfi előváladékában van, de ez lutri). 9 nap a beágyazódás, és utána még nagyjából 3 míg mutatja a teszt. 16-ig nem aggódnék a helyedben, ha addig nem jön meg, érdemes tesztet venni.

Teljesen biztos, hogy nem terhestüneteket produkálsz, hacsak nem volt előtte már hasonló helyzet.

2022. jún. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolnam h terhes vagy, szerintem a nem evestol kesik.
2022. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!