Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan köztetek, aki ovu...

Van olyan köztetek, aki ovu előtt 4-5 nappal történt együttlét után lett terhes?

Figyelt kérdés

#ovuelőtt
2022. jún. 15. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Igen, en.

Sokan azt hiszik, hogy az ovulacio napján történt aktus eseten a legnagyobb az esely, pedig pont nem. Az ovulacio előtti 5-1 napban történő aktussal a legnagyobb az esély, de még a 6 nappal előtte, vagy aznap is van esély rá.

Ez azért van, mert a spermiumok elelnek 6 napot a méhben/petevezetokben, és kell nekik idő hogy el is jussanak oda.

2022. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is.
2022. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 5 nappal a feltételezett ovu előtt voltunk együtt, mikor terhes lettem.
2022. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
4 nappal ovuláció előtt voltunk együtt, várandós vagyok. Biztos, hogy abból az aktusból fogant, mert utána beteg voltam és emiatt nem voltunk együtt másfél hétig.
2022. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4 nappal előtte voltunk együtt, már 14 hónapos a leányzó 😊
2022. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!