Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy 4nappal menstruá...

Normális hogy 4nappal menstruáció előtt ilyen az LH tesztem? (Az alsó a mai) Fotót megpróbálok feltölteni kommentben

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 22:47
 1/8 A kérdező kommentje:
2022. jún. 15. 22:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Van akinek erősödik mensi előtt.

Ha terhességre gyanakszol csinálj hcg tesztet

2022. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális, ha nem szabályos a ciklusod, mert peteérésed lesz. Milyen volt középidőben?
2022. jún. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Olvasgassatok a témában. Mensi előtt is emelkedik az LH szint.
2022. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Normális, az LH szintje ingadozó. Van akinek terhességet is jelezhet,nekem 4 nappal nem várt mensi előtt erősebb lett a teszt csík mint a kontroll az LH teszten, viszont nem nézegettem, hogy mikortól erősödött. Most évekkel később, mikor azt hittem, sikerrel járhattunk, 8.dpo-tól lh teszteltem jósteszt gyanánt, olyan volt mint a tied, de pozitív nem lett és mensi előtt egy nappal hómező lett az lh teszt.


Terhesség esetén jellemzően 10.dpo-tól full pozi az lh teszt, de olyankor már a hcg is kimutatható. Pont arra reagál olyan intenzíven.


Szóval alapvetően nincs jelentősége, ha full pozi lenne, akkor reménykedhetnél babában. Viszont ugye nem minden terhes nőnek lesz pozi az lh tesztje.

2022. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ma már a digitális és a sima tesztem is pozitív lett pocaklakóra 🙂
2022. jún. 18. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2022. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen 7es :)
2022. jún. 19. 09:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!