Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért megy vissza a testhő...

Miért megy vissza a testhő ovu után 4-5 nappal?

Figyelt kérdés

Ez a 2. hónap, hogy csinálom a hőgörbét és megfigyeltem, hogy ovu után 3-4 napra szépen felmegy 36,8-36,9-re, majd az 5. nap körül visszamegy 36,4-re, utána kúszik fel 0,1-del mindennap. Arra gondoltam progeszteronhiány lehet, hogy nem tudja tartósan fent tartani a hőt. Vagy ennyi belefér? Mert egyébként 36,2 az alaphő. Oda húzta be a vonalat a fertility. Az biztos, hogy láthatóan elkülönül a ciklusom első és második fele és ovum is volt, igazolta az LH csúcsot a teszt is, megvolt a fájdalom is, és a nyák is, illetve a hő is fent maradt utána. Vagy mindezek ellenére is lehetséges, hogy nem repedt meg? 28-29 naposak a ciklusaim.

Köszönöm a segítséget!



2022. jún. 17. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bak és alacsony co a progim mutatsz kwlwt a gorbedrol?
2022. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2022. jún. 17. 07:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Én majd eztán megyek még vérvételre. Csak nyilván ugye nem ezekkel kezdtem, nemrég óta próbálkozunk, pár hónapja csak.
2022. jún. 17. 07:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 31en voltam akkor lh fsh jó volt de a progi alacsony akkor [link] 1 hete csináltam tesztet negatív volt
2022. jún. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint neked még meg se jött és késik jó ideje. Hány naposak a ciklusaid általában? A görbe szerint olyan 17-e körül lehetett ovud, de elég alacsony az alaphőd is. Pajzsmirigyet nézettél már? Alulműködés okozhat ilyesmit elvileg :/
2022. jún. 17. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen pajzsmirigy alulmukodesem van és késik de 17.kei nem lehet mert akkor már pozi tesztem lenne 1 hete még negativ volt
2022. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A görbét nézve nincs baj, mert jócskán alaphő felett vagy. Ha nagyon zavar 7 nappal ovu után nézess progit. Egyszerűen neked jobban megnyomja a hődet az ovu. Alapvetően nincs olyan, hogy mennyivel legyen magasabb az alaphőnél, ha 2 tizeddel magasabb az már jó. Ideális a 4 tized. Biztosat csak akkor tudsz, ha vérvételre mész.


A hőgörbe önmagában amúgy is bizonytalan... nekem szabályos és szép görbe mellett uh-n derült ki, hogy nincs peteéresm sem.


Amikor már volt akkor pl egyik alkalommal alacsony lett a progim másik alkalommal magas és a görbén nem láttam eltérést.


Mikor terhes lettem, na az fura görbe volt, elég lapos és azt hittem ovum sem volt. Progi szintem nem volt magas,.de nem is volt veszéleyes alacsony :)


Használj még lh tesztet, azon látszik, hogy lesz ovu a görbe meg igazolja.



Nálad csupán túl magasra lő ki a hő :) nincs ezzel baj.

2022. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es: nagyon szépen köszönöm 🙏😊 akkor nyugodtan maradok 😁
2022. jún. 17. 10:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!