Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol érzitek az ovulációs...

Hol érzitek az ovulációs fájdalmat?

Figyelt kérdés

Én eddig MINDIG kifejezetten az egyik oldalon éreztem, többnyire a bal oldalon és mindig csak pár órán keresztül. Most viszont lh teszt szerint tegnap és ma van lh csúcs (a tegnapi teszt egy leheletnyit erősebb volt mint a ma de mind a kettő nagyon pozitív). Az ovus fájdalom most viszont nem koncentrálódik egyik oldalra sem hanem tökre középen érzem tegnap estefelé pár órán keresztül meg ma délután is pár órája. Ez mitől lehet? Esetleg mind a két oldalrol ovulálok? Vagy előfordulhat hogy nem oldalt érzem és nem egy napig? Valakinek volt már hasonló?


A felső a tegnapi az alsó a mai tesztem

[link]



2022. jún. 25. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt hogy a tojásfehérjés nyák tegnap előtt volt
2022. jún. 25. 18:02
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl egyáltalan nem érzem. És ez a nyák is elötte 1 héttel van. Ez egyénenként változó teljesen
2022. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egész a hasam alján,szélen.
2022. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Én nekem 3ból 2x a bal petefészkem körül szokott szúrkálni, és 3ból 1x meg a jobb oldalon érzem úgyanazt a szúrkálást.

Lehet hogy most valami miatt máshol érzed, de az is lehet hogy még a szokásos helyen is fogod érezni.

2022. jún. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!