Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miert nem esek...

Szerintetek miert nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
5 eve probalkozunk es nem jon ossze. Van ugy hogy a megfelelo idoben vagyunk egyut de persze ezt nem mindig tudjuk ugy idoziteni mert mind a ketten dolgozunk. az orvos azt monta hogy nincs semmi baj barmikor tehetrbe eshetek.
2022. jún. 26. 03:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvos mondta, mit vizsgált? Volt endokrinológiai kivizsgálás, férjed spermaképe milyen?
2022. jún. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Ha minden vizsgálati eredmény jó, akkor csak nagyon rastresszelsz és lehet, amiatt nem jön a baba. Egyik ismerősömnek pont így van, 4 éve nem jön össze a baba, minden vizsgálatot megcsinaktak, semmi probléma nincs, mégsem sikerül

Én egy évig hiába vártam a gyermekaldast, körülöttem mindenki terhes lett, csak én nem, nagyon kiborultam minden sikertelen hónapban. Egy év múltán aztán azt mondtam, ez nem állapot, nem bolondulhatok ebbe bele, elengedtem a dolgot és egy hónap múlva sikerült.

2022. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vizsgálatokon voltatok?
2022. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
5 év után ha nem találnak semmit is asszisztált eljárás lenne már rég javasolt. Ismeretlen eredetű meddőségnek nevezik ilyenkor. Normális kivizsgálás volt mimdkettőtöknek?
2022. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kulfoldon elek egy normalis vizsgalat volt az orvos megkerdezte hogy szeretnenek e babat a jovoben persze montuk hogy igen es ra kerdeztem miert? csak nincs baj? azt monta nincsen minden rendben van es barmikor letetek terhes a parom is volt azt montak hogy rendben van o is semmi gond nincs vele se

ra stresszelni nem stresszelek ugy vagyok vele ha jon jonni fog de mikor vannak fura honnapok hogy kesik vagy valami mas akkor stresszelek de amugy nem szoval szerintetek se normalis

2022. jún. 27. 02:34
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös Ezek szerint volt egy általános nőgyógyászati vizsgálat, ami a nesze semmi fogd meg jól kategóriája. Ha nem lát ultrahangon elváltozást, már ha egyáltalán volt UH, attól még semmi nincs rendben.

Magyarországon tudnánk segíteni, hogy merre menj, mivel külföldön élsz, ezt neked kell végig járni, vagy helyi fórumot keresni. Itt 1 év után elkezdik a meddőségi kivizsgálást, 5 év alatt már lehet rég babád lenne.

2022. jún. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatok alapján állapította meg, hogy rendben vagytok? Ránézésre?
2022. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Nehezen tudom elképzelni, hogy mindenkivel minden rendben, de 5 éve nem jön rendszeres nemi élet mellett. Én is külföldön élek, kijár ram az itteni utat. Neked is ezt javaslom.
2022. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!