Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet, ha több napig...

Mit jelenthet, ha több napig pozitív az ovuteszt?

Figyelt kérdés
Egyértelműen pozitív több napja. A tesztcsìk ugyanolyan erős, mint kontrollcsìk.

2022. júl. 3. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet pozitív több napig. Nekem is volt ilyen
2022. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ez akkor volt, amikor terhes voltam...
2022. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Én is úgy voltam, mint a 2-es.

Egész hónapban teszteltem menstruáció utántól. 5 napja elkezdett erősödni. Biztos voltam benne tegnap, hogy mára visszaesik, mert tegnap már egyértelműen pozitív volt. (25.ciklusnap) Ma megcsináltam ismét, és sose volt még ilyen erős a csík. Gyorsan megcsináltam egy terhességi tesztet, és pozitív lett.

Missed ab után vagyok 3 hónappal, nem tudom mikor fogant, mert nagyon halvány LH tesztjeim voltak ebben a hónapban. Előzőben viszont peteérés sem volt. 🤷‍♀️

2022. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
28-án egyértelmű pozitív volt. 29-én mintha halványabb lett volna. De 30-tòl újra erős pozitív volt. Ma is. Szombat reggel csináltam terhességi tesztet, de az negatív lett.
2022. júl. 3. 19:30
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez a 18. ciklus nap. Jó lenne, ha baba lenne a dologban. Remélem olyan gond nincs, hogy nem reped meg a tüsző, vagy ilyesmi.
2022. júl. 3. 19:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért egy olyan dologhoz, hogy: Nem reped meg a tüsző, és ha igen miért nem? Komoly árakat kell fizetni. Magán nő doki, hogy tüszőérést nézess. Egy ovulacios teszt 500ft-ért nem ad bizonyosságot erről, hogy elkonyveljuk annak hogy nem reped a tuszo biztos azért mert az ovu teszt 3 napja pozitív.
2022. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6# Most csak mondtam valamit. Nem értek hozzá, ennyire még nem mélyedtem bele a témába.
2022. júl. 3. 20:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is terhes voltam, amikor ilyet tapasztaltam. Abban a hónapban kezdtem el az ovu teszteket, előtte lévőben meg kezdtünk próbálkozni. Már azt hittem vmi probléma van, hogy több napig pozitív volt, aztán jött a mell érzékenyeég
2022. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Alapvetően obu időben pozi ovuteszt nem babát jelez...max ha eltelt már egy hét ovu óta.


Ha kb ovu körül több napig pozi, akkor lehet, hogy túl érzékeny a teszt. Nekem a 25-ös sose lett pozi, a 15-ös meg 5 napig pozi volt... a 20-as mutatta szépen.


De ciszták is okozhatnak folyamatosan magas lh-t.


Ha már az ovun túl vagy 18.ciklusnapot említed, pl ha 33 naposak a ciklusaid akkor most lehet ovud....tehát babát tuti nem jelez.


Kb ovu után 7., 8.dpo-tól kell jóstesztelni, akkor szokott erősödni terhesség esetén és kb 10.dpo-tól már erős pozi, már akinek reagál a hcg-re is. De ilyenkor egy 10-es jcg is kimutatja. Mert nyilván arra reagál.


De ez se megbízható nekem pl két nappal me si előttig erősödik szinte majdnem eléri a pozitív tesztet, aztán puff másnap már hómező. 3 ciklusban figyeltem meg.


Amikor terhes voltam , már a 10-es teszt halvány pozi volt, akkor kiváncsiság miatt megcsináltam az lh tesztet is és azonnal két erős tesztcsíkot produkáltam.



Szóval hány naposak a ciklusaid? 18. Ciklusnapon terhességi tesztet ellőni totál értelmetlen...még 24 napos ciklus esetén is baromira korai.

2022. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9# A terhességi teszt valóban korai volt, csak biztosra akartam menni, hogy (még nem) baba miatt van esetleg korábbròl.

29 napos ciklusaim vannak egyébként mostanában. Az előző ciklusban nem volt teljesen pozitív az lh teszt egyszer sem. De a "legpozitìvabb" kb akkor volt amikorra az applikàciò irta. Sajnos ciszta is előfordulhat, mert annò felmerült a pco gyanú. Pajzsmirigy alulműködés és IR kezelve van. Prolaktin szintemre is szedek gyógyszert. A legutóbbi hormonpanel alapján volt peteérésem (akkor legalábbis). Ma már egyébként egyértelműen negatív lett az lh teszt.

2022. júl. 4. 22:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!