Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Benne vagyunk a babatervezésbe...

Benne vagyunk a babatervezésben de sajnos nem jön össze ?

Figyelt kérdés

Most lesz 5ik hónapja a próbálkozásnak, 2 nap van a nemvártig, ma teszteltem full negatívat. Tudom hogy várnom kellett volna, de már annyira ki vagyok hogy nem bírtam tovább. Ha nem jön meg, fogok tesztelni újra. Annyit olvasgatom, hogy másnak mar egy héttel előbb pozitív a teszt, hogy muszáj voltam tesztelni….

Mondjuk éjszaka többször felkeltem inni.

Lehet hogy a teszt is hamar volt és az ivás is bekavart ?!

Járt valaki így ?

A másik pedig, hogy a férjem reggeltől délután 3ig a munka miatt olyan 40-50 fokban dolgozik 3 éve. Ugye nem lehet hogy emiatt nem jön össze ?! vagy az enyhén hátrahajló méhem a baj?! Orvoshoz nem megyek mert azt mondta hogy ha egy évig nem jön össze akkor menjek…mert elvileg mindent rendben talált a vizsgálaton.

Szedjük mindketten a méhpempőt, én szedem kezdetektől a femibiont.

Nem értem mi lehet a baj de most mar tényleg el vagyok keseredve…:///



2022. júl. 11. 07:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy full egészséges párnak átlag 6 hónap kell.


Ebben benne van az is, higy sokakbak 1-2 hónapban sikerül és az is, hogy valakinek a 12.-ben.


Tuti vagytok együtt ovukor?


Nálunk az volt, hogy tévesen tudtuk nálam. Sokkal hamarabb volt, mint gondoltam.


( 2 naponta, amikor együtt voltunk sem jött össze)

2022. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

5 hónaptól ne keseredj még el! Egy tökéletes ciklusban, tökéletes körülmények között és időzítéssel is csak 20 százalék a teherbeesés esélye.

Nekem 2 nappal mensi előtt már mindig pozitív volt ha terhes voltam, de attól is függ, hogy milyen tesztet használtál.

2022. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mi is 2-3 naponta vagyunk együtt mert így esik jól, olvastam már hogy van aki minden nap meg naponta többször de nem akarjuk erőltetetten…

Hat remélem igazatok van és hamar összejön ha most nem is ..:/

Egyébként 25ös teszt volt

2022. júl. 11. 07:32
 4/21 A kérdező kommentje:

4#

Te szánalmas embertelen valami

Soha életemben nem vettem be egy fogamzásgátló tablettát se vagy akár eseményutánit.

Úgyhogy tudod mit ezért vagyok szomorú

Hogy aki szeretne gyereket és bármit megadná annak nem jön össze viszont az ilyen semmire kellő embereknek meg igen, itt van a hiba.

Tudod én Szégyellem magam helyetted, hogy tényleg ilyen tudatlan emberek nevelnek gyereket.

2022. júl. 11. 07:50
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

4es, te majom, én meg szedtem és mégis összejött.


Ne add fel, nekünk több mint egy év után sikerült.

2022. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

#4: Egy vadbarom vagy. Sok-sok évig szedtem annak idején fog.gátlót, ehhez képest kb. már attól terhes lettem, ha a párom rám nézett. A 2. gyerek úgy jött össze, hogy előtte hónapban még szedtem a bogyót, abbahagytam, abban a hónapban 1x voltunk együtt, és abból lett a nagylányom. Szóval inkább fogd be!


Kérdező, nyugi! Ne görcsölj rá, ne stresszelj, az többet árt mint használ. Ahogy fentebb írták, és az orvos is mondtam 1 éven belül még semmi gáz. Legyetek együtt, ahányszor csak jólesik, aztán amikor nem is gondolsz rá, akkor fog sikerülni. Mensi előtt tesztelni meg tök felesleges, sokaknak plusz stresszforrás, ha korai pozitív teszt után mégis megjön. Tudom, hogy nehéz, de tessék megvárni, amíg tutira késik.

2022. júl. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Ez volt a 9. Honap probalkozasunk. Jelenleg 22. Ciklus napon vagyok es a ho/nyak/fajdalom alapjan 8 dpo.

Fiatalok vagyunk mind a ketten es rendszeres nemi eletet elunk tobbnyire 2 naponta osszebujunk :) van hogy naponta :) es meg sem jon a baba. Mar ovu tesztel is probalkoztunk tobb honapban es volt ketto olyan honap ahol gyogyteakkal probaltuk elosegiteni. Sajnos nem sikerult. Most varok hatha :) nagy hasfeszulessel es fajdalommal jart most az ovu bizakodok. A melleim is fajnak. Tegnap 36.8 rol leesett a hom 36.6 ra ma mar 36.7 volt talan kuszik vissza :) bizakodom :) erdemes jobban utana jarni a ciklusnak :) es ami 10000% hogy nem hasznal a spermiumnak a 40-50 fok.

2022. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus 4-es, nehogymár 5 hónap próbálkozás után téma legyen a lombik!
2022. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

8, neked megis mi bajod van??

Nekünk is 8 hó ap alatt sikerült az első, pedig soha nem szedtem hormont. A masodik azonnal, amint próbálkozni kezdtünk. Előfordul, hogy az első gyerek kicsit várat magára.

2022. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
4, neked biztos nincs gyereked.
2022. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!