Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha július 1-én kiszakadt a...

Ha július 1-én kiszakadt a gumi, és most júli 12,-én teszteltem és negatív lett, azt bíztosra vehetem vagy még nem?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 13:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azt kihagytam hogy nem szeretnénk babát, 4 éve vagyunk együtt de sose történt ilyen baleset.

Elég rendszertelen a menstruációm,volt olyan,hogy fél evig nem volt, de mégis most félek,mert nem jönne jókor :/

2022. júl. 13. 07:40
 12/18 A kérdező kommentje:
Illetve januárba és februárba is kimaradt a menszeszem olyan szinten rendszertelen. Március, április,májusba, és júniusba megjött kisebb késésekkel
2022. júl. 13. 16:55
 13/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem tudom valaki nezi e meg esetleg.

Clearblu-val teszteltem ami negativ lett majd 10 perc mulva mar pozitiv volt

Vajon ez normalis?

2022. júl. 15. 15:27
 14/18 anonim ***** válasza:

Elméletileg a használati utasításra rá van írva, hogy valamennyi perc után már érvénytelen a teszt. A többi terhességi tesztnél ez általában 10 perc. Ennél nem tudom, hogy van-e ilyen. Mindenesetre nagyon furcsa, hogy negatívbol pozitívba váltott át.

Viszont ha pozitív akkor azt is írnia kell, hogy hány hete történt kb a fogantatás. Van szám is a + jel alatt?

2022. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem ez nem olyan fajta volt.

Hanem amibe egy fuggoleges vonal jelenik meg ha pozitiv

A gyogyszertarba vasarolt szinten 10es erossegu az negativ lett.

14 napja tortent az aktus, de nagyon rendszertelen q menstruációm

2022. júl. 15. 23:17
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor 10 perc után már szinte biztos, hogy érvénytelen a teszt. Valószínűleg szakadási csík jelent meg rajt, azért lett pozitív.

14 nappal az aktus után már elég biztos az eredmény. Főleg, ha a 10-es erősségű teszt is negatív.


De a rendszertelen menstruáció miatt én elmennék a helyedben orvoshoz, jó lenne kideríteni az okát.

2022. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
PCOS gyanús vagyok, de még nem vizsgálták tovább a dolgot
2022. júl. 16. 09:51
 18/18 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha rendszertelen a menstruációm, attól még kimutatja a teszt holnap 18.-án ha terhes lennék?
2022. júl. 17. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!