Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pregnasens teszt vélemény?

Pregnasens teszt vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinek mi a véleménye/ tapasztalata a pregnasens teszttel kapcsolatban? Tegnap délután illetve ma reggel is teszteltem vele, ami halvány, de számomra egyértelmű pozitív lett, azonban ma délután csináltam két másik tesztet, mert nem hagyott nyugodni, hogy olyan fura volt ez a teszt, mindkettő (facelle, predictor) negatív lett. Ebben az esetben gondolom még sem vagyok terhes. Tegnap kellett volna megjönnie. Mindjárt csatolok képet is.

Előre is köszönön a válaszokat.



2022. júl. 14. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha már késik, és a Facelle, Predi negatív, akkor szerintem nincs terhesség.
2022. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2022. júl. 14. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Olyan mintha szét lenne ázva és szét vannak szedve ? Nekem a pozi tesztjeim nem ilyenek voltak
2022. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez a teszt úgy tudom 10es erősségű tehát hamar mutatja a terhességet, szerintem ha pozitiv akkor pozitiv.

A ma délutáni vizeletben lehet nem volt elég HCG illetve lehet azok a tesztek nem annyira érzékenyek. Plussz ha csak 1 napos a késésed van akkor ne aggódj meg lehet bizakodni tesztelj majd 1-2 nap múlva ismét, REGGELIBŐL.

Sok sikert aztán írd meg mi lett:)

2022. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nincsen szétszedve a teszt, így néz ki, viszont nagyon fura volt, hogy negyven másodpercig kellett volna a vizeletben tartani, nem hagytam benne addig, de így is a mai, alig akart végig menni, míg a teszt csík rész olyan mint ha szét lenne ázva.


Köszi. Meglátjuk, tesztelek majd pár nap múlva, írok majd mindenképpen 🙂

2022. júl. 14. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Facelle és predi negatív akkor ott nincs terhesség!már mensi elött délutáni vizeletből is jól kimutatja ha van hcg a szervezetben!
2022. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy xar teszt. Vegyél egy rendeset, ez értékelhetetlen.
2022. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Inkább a Predictornak és a Facellenek hinnék.
2022. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
A predi nekem 6 nappal nem várt előtt mutatta
2022. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elég rossz ez a teszt így sajnos, jobban hiszek a masik kettőnek.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2022. júl. 15. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!