Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » David 10-es érzékenységű...

David 10-es érzékenységű teszt negatív 8-9.dpo?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom,tudom.. hogy lehetek ilyen balf*sz, mit várok ilyen korán stb..

De aki esetleg élt már át sikertelen terhességet, tudja milyen nehéz erősnek lenni évek után.


Szóval ciklus 12-13.napon erős alhasi nyomódás, ovu megtörtént, orvos látott sárgatestet. Ma van a 21. Ciklus nap kb.

És annyira izgulok, csináltam david 10-es tesztet, ami egyértelműen negatív.

(Korábbi terhességemnél 10.dpo-n facelle lett halvány)


Szóval a david az nagyon gyenge ilyenkor még? Ettől a teszttől csodát sem kell várni ilyenkor?

Köszönöm!

Negativ kommentek nem hiányoznak az ígyis rossz lelkemnek.



#terhességi teszt #DPO #David terhességi teszt
2022. júl. 22. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen korán minden teszt gyenge. Várj már pár napot. Nem a teszttől leszel terhes.
2022. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj.. Első terhességem alkalmából csináltam egy tesztet 9. dpon, természetesen semmi sem volt rajta a kontroll csíkon kívül.

3 nappal később csináltam még egy tesztet, ott nagyon nagyon halvány második csík volt.

1 nap késéssel csináltam a következőt (utolsót) és ott már nyilvánvaló pozitív volt az eredmény.


Szóval dobd ki azt a negatív tesztet és gondolj rá úgy, mintha meg sem történt volna.

2022. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A 10es teszt 10es,a 9. Dpon meg felesleges tesztelni.

Attól még hogy sok ideje próbálkoztok,a biológiai folyamatok nem fognak gyorsabban lefolyni...

2022. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. Igazából nem is tudom miért érdekel ennyire, talán a saját magam megnyugtatása, kitudja..

nyilván semmit nem tudok befolyásolni biologiailag,ez inkább csak lelki nehézség.


Gondolom mert előzőleg 10.dpo-n jelezte, az nem egyenlő azzal hogy most is akár korábban mutatni tudná.

2022. júl. 22. 09:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A 10es a

David teszt nekem akkor lett alig látható pozitív mikor a 25 erossegurol leugrott a két csík 😂😂😂😂😂

2022. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok helyen olvasni arról, amit az utolsó hozzászóló is írt, hogy inkább 50-es, hiába van rajta, hogy 10-es. Predictor ha negatív 12 dpo-n, az sokmindent elmond (ettől függetlenül még így is van, akinek 14 dpo-n lesz pozitív az is, mert lassan termelődik a hcg-je), de 99%-ban ekkor már kimutatja halványan is. Ha meg késik, akkor megcsinálom a Davidosat, 2-3 nap késésnél. Én a progeszteron miatt tesztelek korán, de szerintem sem jó, mert bármi lehet még akkor is ha pozitív.


A korai negatív felesleges idegeskedés, stresszelés, a korai pozitív pedig hamis megnyugvást és biztonságérzetet ad...annál nagyobb a csalódás, mikor nem látod erősödni a csíkokat, aztán meg megjön pár nap késés múlva. Legyen egy teszt nemvárt napján, meg utána 2 nappal, aztán ha erős(ödik), akkor az már stabilabbnak mondható, mint az, hogy csíkkeresőt kell játszani különböző fényviszonyoknál :D


Egyébként mi lett a vége kérdező? :)

2022. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ma vagyok 12. Dpo-n, negatív a teszt. Elhagyom a progi kúpot is, hogy jöjjön meg, és akkor tudjunk újult lappal kezdeni.

De elmegyek előbb egy újabb átjárhatóságira.

2022. aug. 20. 17:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,sikerült azota teherbe esned?
2023. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia. Lombikból lett egy kémiai terhesség. De nem sikerült azóta sem rendesen terhesnek lenni sajnos. Most megyünk a 2.lombikra. Hátha.. :(
2023. jún. 20. 18:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

6-os vagyok :) Nekem azóta megszületett a kislányom, a hozzászólás utáni hónapban sikerült nekünk. A David "10-es" teszt 10-12 dpo-n negatív, 13 dpo-n lett halvány, hunyorog a forgatva kivehető, 14 dpo-n hasonló, mint előtte nap, azzal utána nem csináltam, de erős szerintem kb 16 dpo-n lett volna...A Predictor pedig 10 dpo-n halvány, 13 dpo-n leugrott a 2 csík. Csak gondoltam leírom a tapasztalataimat a David tesztről. És nagyon drukkolok a következő lombikotokhoz, kívánom, hogy mihamarabb babázhassatok ti is. Kitartást 🙏❤️

2023. jún. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!